Radana Labajová ukázala nové plavky. Má šestery, ale nemá je kam nosit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
radana labajova
Zdroj: Profimedia

Bývaly doby, kdy byla skupina Holki extrémně populární. I když jsou dodnes její členky slavné a na instagramu mají tisíce fanoušků, už to není to, co to bývalo. Radana Labajová se sice na své sociální síti pochlubila novými plavkami, podle svých slov je to ale tak jediné místo, kde je může ukázat.

Zpěvačka se na instagramu pochlubila dvěma snímky v černých bikinách a svým pózováním ostatní dostala. Možná ani nečekala tak velkou odezvu, zdá se ale, že bude muset fotek přidat víc. Řada sledujících totiž už teď požádala o další ukázku.

Doširoka se usmívající Radana předvedla, že i ve 41 letech má dokonalou postavu, což samozřejmě okomentoval nejeden fanoušek. I tak si ale postěžovala, že letos nemá své nové plavky vlastně kde ukázat, a to je jediný důvod, proč se s nimi pochlubila alespoň na internetu.

Šestery nové plavky

„Mám šestery nové plavky. Nemáme na zahradě bazén, k moři se chystáme jen jednou, do rybníku u chalupy mi stačí staré kousky na zničení, tak se v tom budu aspoň fotit. To dá rozum,“ napsala se smíchem na svůj profil zpěvačka legendární skupiny.

Kromě plavek ukázala také tetování sluníčka, které má kolem pupíku, a velký sympatický úsměv. Zdá se, že i kdyby plavky opravdu nikam nevzala, sympatie fanoušků si s nimi získala a koupě se jí tak vyplatila. I když někteří nad tím kroutí hlavou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radana Labajová (@radanalabajova)

„Kupovat šestery plavky je hloupost. Každý rok jsou trendy jiné a příští léto žádné z nich neobléknete, protože budou out,“ uvažuje jeden z komentujících. Jiní ale jeho komentář přebili milými vzkazy a Radana se tak nejspíš nemusí bát, že by si s podobnou myšlenkou hlavu lámalo více lidí.

Fanoušci chtějí víc

Radana svým sledujícím předvedla jedny plavky, zmínila se ale o šesti. A podle některých je to pochopitelně nevyvážený počet ukázek. Proto zpěvačce vzkazují, aby se nafotila i v těch ostatních modelech a poskytla jim nějakou tu inspiraci.

„Tak prosím o ukázku těch dalších plavek pro ostatní ženy. Ať se inspirujeme na léto. Sluší vám to moc,“ napsala například jedna sledující. Mužská část populace dokonce v některých komentářích zvolila odvážnější prosby: „Tak příště bez plavek,“ napsal fanoušek Robert.

„Já nevím, kdo by se s vaší postavou zaměřoval na plavky,“ chválí zase jiný komentář, k němu se pak přidávají další. Radana má podle nich dokonalou postavu, je zábavná a rozhodně si své sledující na instagramu zaslouží. Uvidíme, zda jim jako odměnu za milé vzkazy pošle další plavkovou fotku.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články