Radana Labajová má opravdu extrémně krátkou zástěru. Babička by se asi hodně divila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
radana labajova
Zdroj: Profimedia

Někteří lidé jsou ze staré školy a mnoho věcí vidí jinak než mladší generace. To dokazuje i úsměvná historka, se kterou se svěřila na Instagramu zpěvačka skupiny Holki Radana Labajová. Ta zavzpomínala na to, co jí kdysi řekla babička a usmála se nad fotografií ze starých časů.

Zpěvačka na svém Instagramu poměrně pravidelně zveřejňuje fotografie ze svého života, baví fanoušky a řeší s nimi záležitosti svého pracovního dne, ale i běžného fungování. Poslední snímek je ale trochu jiný. Na něm se smíchem Labajová popisuje, jak kdysi s babičkou řešily délku zástěr na zahradě.

Příspěvek, který Labajová sdílela, si velmi rychle získal oblíbenost a fanoušci ho rozhodně dlouho nenechali čekat na první komentář. A to nejen proto, že je na něm Radana jenom v kalhotkách a dokonce nahoře bez. Zpěvačka ukázala, že se toho rozhodně nebojí.

Čím starší ženská, tím kratší zástěra

„Při promazávání fotek jsem narazila na tuhle a vzpomněla jsem si na mou babičku, která mi říkala: Ty, Rado, všimni si, že čím je ženská starší, tím kratší zástěru si obléká. (Ukazovala na vystrčené zadky ženských, co na zahradách makaly v záhonech se zeleninou). Co by asi babča řekla na tenhle zahradní model?“ zasmála se Radana nad snímkem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radana Labajová (@radanalabajova)

Na něm stojí na zahradě jenom v černých kalhotkách a vršek si zakrývá rukama. Kdyby byla fotografie vyfocena z trochu jiného úhlu, už by jI možná s fanoušky tak ochotně nesdílela. V tomto případě ale vypadá na fotce jako hubená modelka, která se rozhodně za své tělo nestydí, ale neukazuje nic, co by neměla.

Babička by si pravděpodobně řekla, že její zástěra je nejspíš až extrémně krátká, jak sama zpěvačka vtipkuje. Fotografií se jí podařilo rozproudit na Instagramu debatu, která nebere konce. A je vidět, že fanoušci naopak její outfit oceňují a nešetří chválou.

Modelka, které je zima

Na dotaz, co by modelu řekla babička, někdo odpovídá: „Že je ti zima?“ a další zase uvažuje: „Možná by řekla, že je ten model super, stejně jako to říkám já.“ Celá řada fanoušků se shoduje na tom, že vypadá Radana jako modelka a její postava je dokonalá nehledě na to, co by o tom soudila její babička.

„Já už viděl balónek, ale on je to jen druhý loket,“ usmívá se jeden ze sledujících, který naznačuje, že by se Labajová vůbec neměla za své tělo stydět a že jen ve spodním prádle vypadá dokonale. Další to jenom potvrzuje: „Radu, vždy jsem vás měl rád, ale tahle fotka je opravdu libová.“

Někoho pobavila, jiného okouzlila. Radana Labajová jednoduše umí zaujmout a na Instagramu by se podle mnohých měla objevovat častěji. Zda si z těchto prosebných komentářů  něco vezme se uvidí, už teď je ale jasné, že naposledy o ní fanoušci rozhodně neslyšeli.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články