Protivná Saša ze seriálu Sestřičky se ukázala v podvazkách. Podívejte se, jak jí to v nich sluší

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
sandra novakova
Zdroj: Profimedia

Sandra Nováková momentálně září v seriálu Sestřičky, hrála i v Modrém kódu, na nějž Sestřičky volně navazují. Jako protivná doktorka Saša by v seriálu měla ukázat nějakou tu kůži. Mnohem více ale už mohli vidět sledující jejího Instagramu.

Sandra se dlouho objevovala na obrazovce seriálu Ordinace v růžové zahradě. S natáčením počinů z lékařského prostředí už má tedy bohaté zkušenosti. Proslavila se však už v dětství díky postavě Evičky v seriálu Bylo nás pět.

Žije s režisérem Sestřiček

V Sestřičkách ztvárňuje roli doktorky Saši Růžičkové, kterou přitahuje Jan Nedbal jako zdravotní bratr Lukáš Hartman. S ním natočila i žhavější scény, čímž seriál okořenila.

Sandře nahota nevadí, jenže natáčení Sestřiček se ujal její partner Vojtěch Moravec. Nebyl u všech milostných scén, přesto vidět svou milou tulit se k cizímu muži, byť jen naoko, asi není nic příjemného. Oba jsou ale profesionálové, takže tady by měly jít city stranou.

Navíc tento režisér si může být jistý, že Sandra po jiném nepokukuje, jelikož mu před rokem řekla po sedmiletém vztahu své „ano“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Nováková (@saadra_novakova)

Série černobílých fotografií bere dech

Že má tato herečka, jež se objevila i ve filmech Pusinky nebo Veni, vidi, vici, co ukázat, ví i sledující na jejím Instagramu.

Ten se sice hemží hereččinými portréty a fotkami se synem, občas do jejího feedu proklouzne nějaký ten sexy snímek.

Jedná se většinou o fotografie z profesionálního focení. Fanoušci tak mohli vidět sérii jejích černobílých fotek, jež pořídil Petr Weigl.

Na jedné Sandra leží, má oči zavřené a odhaluje jednu část svého těla. „Bradavku jsem pro jistotu rovnou vymazala, nechci zas někoho pohoršit,“ napsala k sexy fotografii.

Na další zase předvádí svůj kočičí pohled a na poslední oblékla podvazky a ukázala své pozadí.

Pochvalné komentáře Sandře přistály hlavně od pánů, snímky se ale zalíbily i některým dámám.

Sandra zkrátka dokazuje, že zvládá všechny role, které jí život přinese – roli maminky, snoubenky, protivné doktorky či odvážné modelky. Budeme se těšit, čím nás překvapí příště.

Autor: Alice Konopásková


Související články