Prodloužený víkend na Maledivách mohou Marešovi fanoušci jen závidět. On je ještě popichuje fotkami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš dobře ví, jak si užívat volný čas. Je známý mezi fanoušky tím, že na povalování ho moc neužije, nebo tedy když už, tak minimálně někde v zahraničí v tropech. A zatímco my se v Čechách už chystáme na příchod prvního sněhu, moderátor s manželkou si na Maledivách užívají tepla.

Na prodloužený víkend člověk rád vyrazí na chalupu, ke známým, nebo na nějaký ten výlet. Ale zaletět si na otočku na Maledivy rozhodně zní lákavě. Od té doby, co Monika oznámila své těhotenství, je slavný moderátor samý úsměv a ani se svými zážitky podle mnohých nebyl dříve tak sdílný.

Fanoušky teď provokuje fotografiemi ze slunečných krajin, chlubí se tím, jak si užívá několik dní volna a usmívá se na všechny strany. A zdá se, že mu to lidé přejí, protože pod fotkami jsou převážně milé a pozitivní komentáře, několik fanoušků se dokonce pokouší překonat Leošovy dokonalé vtipy.

Příprava na vysílání

Mareš se svěřil už s několika fotkami. Ke každé z nich si neodpustí nějaký ten vtipný poznatek, a fanoušci se tak mají stále čemu usmívat. Na jedné fotce je Mareš se síťovkou a uvažuje nad moudry, kterými ho zaskočila jeho žena. „Je to neuvěřitelné, ale zjistila jsem, že je možné chlapa přesvědčit, že nakupování je super, když zvolíte tu správnou tašku,“ svěřila se mu prý Monika.

Na další fotce zase Mareš leží na lehátku na pláži, užívá si čerstvého ranního vzduchu a vzkazuje: „Příprava na zítřejší vysílání. Ranní show startuje v 6.00.“ „Tak tam já bych tedy v 6 ráno nevstal,“ komentuje to se smíchem jeden z fanoušků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Fotka, u které je asi nejvíce závistivých komentářů, je ta, na které si Mareš užívá pobytu na pláži a dokazuje to selfíčkem se svou drahou polovičkou. Bylo asi jasné, že dlouho nebude muset čekat na první komentáře. Naštěstí to fanoušci berou s humorem a je jasné, že jejich žárlivé průpovídky jsou myšleny s nadhledem.

Nápad na víkend

„Zrovna se mě můj manžel ptal, co bych chtěla dělat o víkendu, když na mě vyskočila tahle inspirace,“ uvažuje jeden z komentářů. „Všichni v ČR vám to upřímně přejeme,“ píše další fanoušek, který dodává ke svému ironickému komentáři několik smajlíků.

„A já jdu žehlit. Jako vždy, o víkendu. Holt, někdo Maledivy a někdo zase prkno a horu prádla po dětech. Ale i tak si to užijte,“ přeje závistivě maminka od rodiny. Však ona Monika brzy pozná, jaké to je se o děti starat. Do té doby má ale ještě čas si s Leošem pořádně užít každou volnou chvíli.

Je jasné, že se teď moderátor snaží pro rodinu dělat maximum a společně strávený čas je důležitým. Bezpochyby se tak ještě na Instagramu s nějakým tím zážitkem pochlubí, takže se fanoušci musí pevně obrnit, protože k závisti bude ještě celá řada důvodů.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články