Pro Laďku Něrgešovou to byl otřesný rok. Nad vodou ji však drží 5 životních veličin

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ladka nergesova
Zdroj: Profimedia

Letošní rok byl pro mnoho lidí náročný. Někteří prožívali složitě koronavirovou situaci, jiní se museli vypořádávat s problémy v rodině a ve vztazích. A dokonce i celá řada slavných osobností se ke konci roku svěřuje s tím, že doufá, že příští rok bude lepší.

Moderátorka Laďka Něrgešová je známá tím, že většinou vytáhne humor i tam, kde ho nikdo jiný nevidí. Jenomže každému jednou smích dojde. A letošní rok byl podle ní tak kritický, že na jeho konci může říct jedině to, že byl otřesný a že už vlastně sama nemá motivaci věřit ve zlepšení.

Na Instagramu zveřejnila video, které sice působí na první pohled vesele, podle popisku je ale jasné, že myšlenky jsou v posledních dnech u Laďky spíše negativní. A bohužel se jí podobným uvažováním podařilo nakazit i několik fanoušků.

Drží mě nad vodou pět veličin

Laďka přidala na svůj Instagram krátký sestříhaný snímek, ve kterém je několik okamžiků z roku 2021. Ukazuje na něm, jak byla šťastná a užívala si zimní radovánky, jak slavila narozeniny, zachycuje částečně i chvíle z moderování televizních pořadů.

Na druhou stranu ale přidala skoro až depresivní popisek: „Nebyl to dobrý rok! (Vím, nejsem první, kdo to říká, ale pro mě vážně nebyl!) A už tak nějak přestávám mít ty optimistické výhledy, že ten další bude lepší.“ Pak ale dodává, že ji nad vodou drží alespoň 5 životních veličin.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Laďka Něrgešová (@ladka_nergesova)

„Především mé milované děti. Pak zaplať Bůh zdraví. Rodina! Přátelé. A to, že mám skvělou práci,“ vyjmenovala jednotlivé důvody. „Náhodně vybraná videa z roku 2021. Ale i ta jsou přesně tím, co mi dává sílu jít dál se zdviženou hlavou a úsměvem na tváři. Díky za to, že můžu! A díky vám všem,“ doplnila ke snímkům.

Nic netrvá věčně

Celá řada fanoušků v komentářích pod příspěvkem s Laďkou souhlasí. I oni mají pocit, že letošek se příliš nepovedl. Zdá se, že některým z nich připomněla, jak špatné to vlastně všechno bylo. Na druhou stranu ale mnozí sledující píší, že bude lépe.

„Nic netrvá věčně,“ píše pozitivně jeden z lidí a další dodává: „Krásně napsané, důležité je mít někoho a něco, co vás drží nad vodou.“ I když Laďka optimismem úplně nesrší, je vidět, že všechno ještě nevzdala a malou naději novému roku dává.

Doufejme tedy všichni společně, že rok 2022 přinese něco pěkného každému z nás a že se situace, které nás trápí, zlepší. Každý by měl vidět v něčem nějakou tu naději, protože nikdy není všechno ztraceno a bude zase lépe.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články