Pro Jiřího Langmajera je rodina na prvním místě. Nedávno si s Adélou Gondíkovou užil dovolenou na Zanzibaru

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri langmajer adela gondikova
Zdroj: Profimedia

Vzali se v roce 2019. Jsou jedním ze slavných párů, který se společně ukazuje v médiích a svou lásku dokazuje fanouškům i na instagramu. Jiří Langmajer a Adéla Gondíková si skvěle rozumí nejen proto, že jsou oba herci. Jejich vztah je založen na mnoha dalších společných zájmech.

Oba se proslavili hraním v českých komediích. Adéla oplývá smyslem pro humor a Jiří je prý zase neustále tak trochu jako malé dítě. To sám přiznal například v jednom videu na svém instagramu.

Jsem vlastně pořád trochu dítě. Šťastné dítě. A Adéla má o mě strach. Nedivím se,“ napsal herec ke snímku, na kterém se houpe v obrovském kruhu zavěšeném na železné konstrukci. Je vidět, že života si i ve svých 56 letech užívá naplno.

Dítě i poprděný dědeček

Na jednu stranu je Langmajer stále samá legrace a má tak trochu dětskou povahu, na tu druhou se ale ve správných chvílích umí chovat dospěle. Je dokonce skvělým dědečkem a podle jeho partnerky se o malého Timíka stará skvěle.

„Jirka je poprděný dědeček,“ uvedla. „On si to užívá. Třeba i to, že s ním může na zahradě vozit hlínu. On je Jirka takový zemědělec,“ dodala s tím, že to myslela jen v dobrém slova smyslu. Ačkoli svého vnuka veřejnosti asi rok a půl tajil, je pro něj chlapec velmi důležitým.

Celkově je pro Langmajera rodina vždy na prvním místě. A užívat si se svými blízkými volné chvíle pro něj znamená všechno. Proto společně s Adélou vyrazí do zahraničí nebo na nějaký výlet kdykoli, když k tomu mají příležitost.

Na Zanzibaru

Naposledy se Langmajer na svém instagramu pochlubil tím, že společně s Gondíkovou vyjeli na Zanzibar. Fanouškům ukázal vtipné video z trhu, na kterém se dá sehnat podle jeho slov úplně všechno. Slaměné chýše jsou tam totiž označeny jako prodejny slavných značek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adéla Gondíková (@adela_gondikova)

Fanoušky svým příspěvkem Jirka jako obvykle pobavil. Tentokrát se mu to povedlo tak trochu zásluhou někoho jiného, obvykle mu ale stačí jeho vlastní smysl pro humor, aby se smáli i ostatní.

Gondíková to má doma s Langmajerem nejspíš hodně veselé. Na druhou stranu i ona je pro každou legraci. Koneckonců se proslavila hraním v komediích, kde dokazuje, že si umí udělat legraci i sama ze sebe. Jedním z důležitých pojítek páru je tak očividně právě humor.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články