Pro Gabrielu Soukalovou je mateřství také sebepoznáním. Uvědomuje si svou sílu i nekonečnou lásku

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Gabriela Soukalova
Zdroj: Nextfoto

V září roku 2021 se Gabriele Soukalové narodila holčička. Společně s partnerem Milošem Kadeřábkem přivítali na světě Izabelu Gabrielu. A první dva roky výchovy byly pro novopečenou maminku velkou výzvou, ale zároveň také osvětou.

„Jsme obrovsky vděční, že nás s mým přítelem Milošem potkala tato radostná událost. Bereme to jako dar, kterého si moc vážíme a moc se na něj těšíme,“ citoval v roce 2021 slova tehdy těhotné Soukalové server iDNES.

Sebepoznání a mateřství

Mateřství a výchova dítěte pomohly v posledních dvou letech Gábině se sebepoznáním. Právě s touto myšlenkou se svěřila na svém instagramu, kde vysvětlila, jak malá dcerka ovlivnila v posledních měsících její život.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

„Sebepoznání je proces, který neustále plyne ruku v ruce s časem. Během mateřství si to uvědomuji stále víc, protože přemýšlím o této úloze se všemi jejími světly i stíny,“ napsala bývalá biatlonistka na úvod.

Doplnila, že na sobě nyní objevuje stránky, o kterých donedávna neměla ani tušení. A její dcera je tím hlavním důvodem. „Uvědomuju si svou sílu, nekonečnou lásku a kus cesty, který jsem i díky mateřství ušla,“ píše závěrem Gábina.

Krásná a jasná slova

Gabriela ke svému popisku sdílela dvě černobílé fotografie. Na těch vynikají především její upřímné oči. I když vlastně snímky nic neříkají, společně se slovy biatlonistky nějakým způsobem smysl dávají. Alespoň na sledující to takový dojem udělalo.

Pod snímkem se objevilo několik srdíček a palců nahoru na výraz souhlasu. „Ahoj Gabčo, krásně jsi to napsala,“ chválí pak sportovkyni jedna ze sledujících. Je jednoduše vidět, že Gábina ví, o čem mluví, a umí své myšlenky předat svým sledujícím.

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články