Přítelkyně Kazmy Andrea Kalousová má doma mazlíčka, který vás svým upřeným pohledem zhypnotizuje

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
andrea kalousová
andrea kalousová

Modelka a Miss World 2015 Andrea Kalousová je známá pro svou lásku ke kočkám. Své mazlíčky miluje natolik, že díky nim vytvořila módní značku oblečení. Už dlouho je partnerkou Kazmy, který ji v aktivitách plně podporuje.

Čtyřiadvacetiletá rodačka z Jaroměře se dostala do povědomí lidí v roce 2015, když se zúčastnila České Miss a získala titul České Miss World. Celkové vítězství tehdy získala Nikol Švantnerová.

Pohodářka na skejtu

Od té doby je sympatická brunetka žádanou modelkou, která propůjčila tvář několika značkám. Ve světě šoubyznysu platí spíše za pohodářku, která na focení přijede na skejtu s kšiltovkou na hlavě. Není tedy divu, že si ji firmy vybírají pro spolupráci.

Na Instagramu Andreu sleduje 281 tisíc lidí, a to už je slušná fanouškovská základna. Hodně příznivců si získala díky dlouhodobému vztahu s internetovým producentem Kamilem Bartoškem, známým pod pseudonymem Kazma.

Podzimní účast v soutěži Tvoje tvář má známý hlas ji dostala ještě do většího povědomí veřejnosti. Přestože jako jediná neměla nikdy zkušenosti se zpěvem a vystupováním, s celou soutěží se poprala statečně.

Svou dobrou duši ukázala ihned po soutěži, když si ustřihla vlasy a třiceticentimetrový cop věnovala na tvorbu paruk.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angie (@andrea.kalousova)

Chybí mi kočky

Je to dva roky, co vzniklo na dovolené v Kambodži dnes už legendární video „chybí mi kočky“.

V lednu 2019 během výletu na lodi v dovolenkovém ráji si Kamil Andreu natočil. „Chci domu. Chybí mi kočky. Co asi dělaj? Jsou samy,“ říká zoufalý hlas Andrey. Její pokleslý výraz spolu s Kazmovým překvapením, že se jí stýská a ze třísettisícové dovolené by raději jela domů, lámalo na sociální síti rekordy. Video na Instagramu vidělo přes půl milionu lidí.

Lásky ke kočkám si všimla jedna firma s kočičími granulemi a oslovila Andreu kvůli spolupráci. Modelka bez nároku na honorář rozvezla půl tuny kočičího žrádla potřebným.

Sama pak rozjela na konci roku 2019 vlastní značku Chybí mi kočky. Její tváří je jak sama modelka, tak i jedna z jejích koček TiGi. Módní značka nabízí oblečení a doplňky, a to jak pro muže, tak pro ženy.

Andrea si tak určitě užívá, že rok 2020 trávila většinu času doma, tedy se svými kočkami.

Autor: Naďa Brožová


Související články