Přítelkyně Itala v kuchyni je o 18 let mladší kráska. Na fotografii se svým vyvoleným vypadá jako porcelánová panenka

od Šárka Blahoňovská
1 minuta čtení
emanuele ridi
emanuele ridi

Oblíbený televizní kuchař Emanuele Ridi je v Čechách celebritou. A to nejen pro své kulinářské umění a vlastní pořady, ale také díky účasti v oblíbené taneční soutěži. Na ní se dal dohromady s tanečnicí Lucií Hunčářovou. Jejich vztah už je ale pasé a po boku charismatického Itala se teď ukazuje nová přítelkyně.

Emanuele už je několik měsíců šťastný se svou slovenskou kráskou Sárou Pichlovou.

Věkový rozdíl osmnáct let neřeší

Sára pracuje jako manažerka prodejny a s jejím kuchařem jí to nesmírně sluší. Ani jednomu evidentně nevadí, že je mezi nimi věkový rozdíl osmnáct let.

Společně už zažili mnoho příjemných chvil. Emanuele jí ukázal kousek světa. Minulý rok na Silvestra jí třeba vzal do Miami za Zuzanou Belohorcovou a jejím partnerem.

Ti se sice už z Floridy odstěhovali do Španělska, přesto ji stihli svému kamarádovi a jeho nové přítelkyni.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emanuele Ridi (@emanuelridi)

Před osmadvacetiletou Slovenkou chodil Emanuele s Lucií Hunčářovou, kterou poznal při taneční soutěži. Pár tvořili tři roky a i po rozchodu zůstali přáteli.

Teď už má však sympatický kuchař oči jen pro svou Sáru. Ta se na svém instagramovém profilu ráda pochlubí nejen svou dokonalou postavou, ale také svým psem, dlouhosrstou čivavou Gigi. Tu bere s sebou třeba i na nákup potravin.

Porcelánová panenka s růžolícími tvářemi

Na poslední fotografii, kterou sdílel sám italský kuchař, jsou spolu na horách, kam Emanuele svou lásku vyvezl.

Krásné brunetce to na ní velmi sluší, na snímku vypadá s růžolícími tvářemi jako porcelánová panenka.

Spokojeně vypadá i na fotografiích z letní dovolené v Itálii. Jde vidět, že vedle svého přítele jen kvete. I Emanuele se usmívá od ucha k uchu.

Společný čas však netráví jen na luxusních dovolených v zahraničí. Rádi si vyrazí třeba jen na procházku do areálu Průhonického parku.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články