Přitažlivý dekolt Lucie Borhyové bere dech. Tuhle výbavu schovává za moderátorským pultem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
lucie borhyová
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Lucii Borhyovou většina z nás zná jako jednu z předních osobností televize Nova. To, co z ní ale obvykle vídáme za moderátorským pultíkem, jsou ramena a její pohledná tvář. Pravdou ale je, že nemá co skrývat. To, že je dokonalou sexy ženou, totiž dokazuje nejen svým úsměvem.

Začínala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství. Rychle se ale zorientovala v prostředí a sžila se s fungováním TV Nova, proto brzy získala práci jako moderátorka Televizních novin, které uvádí od roku 1999.

Že je oblíbená u svých diváků dokázala několikrát tím, že získala první místo v anketě ANNO za nejoblíbenější ženu televize Nova. Od roku 2008 ji kromě večera vídáme v televizi také přes den, kdy moderuje Odpolední Televizní noviny.

Je nadaná, oblíbená, ale i krásná

K práci v médiích je bezpochyby zapotřebí talent. Lucie Borhyová je výřečná, umí se ve správných chvílích dobře zatvářit, a zprávy předává divákům s emocemi, které si taková role vyžaduje.

Jenže součástí televizní moderátorky je také povinnost dobře vypadat. A to Lucie ve svých dvaačtyřiceti letech splňuje dokonale. Od začátku své kariéry by se téměř dalo říci, že je rok od roku krásnější.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Pohledná tvář ale není to jediné, co moderátorka vlastní. V pořadu Víkend, který moderuje od roku 2005, ne vždy schovává své dobře vypadající tělo za pultíkem. Diváci si tak mohli povšimnout i jejích ženských křivek, které samozřejmě vždy zvýrazní vkusné oblečení.

Na Instagramu ukázala svůj plný dekolt

Komunikaci s fanoušky a diváky udržuje Lucie Borhyová nejen pomocí televize a Televizních novin, ve kterých se objevuje téměř každý den, ale také na internetu. Dobře totiž ví, že v dnešní době jsou sociální sítě jedním z hlavních médií.

Nedávno se pochlubila fotkou z líčení před moderátorským výstupem, na které má na sobě krátké černé šaty s výstřihem. Je tak dobře vidět, čím ji příroda obdařila, a jak to díky vkusnému oblékání dovede využít.

I fanoušci v komentářích se shodují na tom, že to Lucii velmi sluší. Někteří dokonce tvrdí, že z pohledu na její sexy tělo snad ani neusnou. My Lucii Borhyové přejeme, aby jí její krásný úsměv a mladická postava vydržely ještě velmi dlouho.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články