Princezna ze mlejna Andrea Černá si přála 5 dětí. Jako kůl v plotě sice nežije, své přání si už ale nesplní

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Andrea Cerna
Zdroj: Nextfoto

Princezna ze mlejna se poprvé objevila na televizních obrazovkách v roce 1994. Dodnes jde o pohádku, na kterou se s radostí podívá celá rodina. Herečku krásné Elišky by dnes ale možná jen tak někdo nepoznal. Jak se od té doby změnila Andrea Černá?

Když se pohádka natáčela, Andree bylo pouhých 16 let. Herečka se z televizních obrazovek téměř vytratila. Co dělá dnes ve svých 46 letech?

Změna k nepoznání

Pokud byste hledali ženu s vlnitými blonďatými vlasy, hledali byste špatně. Pomněnkově modré oči sice Andree zůstaly, jinak ale vizáž výrazně změnila. Po většinu svého života má totiž vlasy tmavé.

Ačkoli v televizi se neobjevuje a pro mnohé tak už napořád zůstane Eliškou ze mlejna, Extra připomíná, že se Černá dodnes pohybuje na divadelních prknech. Své soukromí si ale střeží.

„Pokud nikde veřejně nepropírám, kdo je u mě doma, ještě to neznamená, že žiju jako kůl v plotě. Jen mi nepřijde vkusné o tom mluvit veřejně. Každý máme nárok na své soukromí,“ říká.

Přála si 5 dětí

Andrea Černá si vždy přála velkou rodinu. V minulosti dokonce prý několikrát prohlásila, že by chtěla mít ve svém životě minimálně pět dětí. To se jí ale nakonec nesplnilo.

„Jak to říct… Poslední dobou se většina novinářů, se kterými jsem mluvila, rozhodla, že děti mít nebudu a že tím trpím. Dostala jsem nabídku i z Třinácté komnaty,“ říká herečka v rozhovoru pro iDNES.

Dodává, že sice pět dětí už mít nestihne, to ale neznamená, že by se cítila být sama. Má kolem sebe lidi, na kterých jí záleží. Jenom o tom zkrátka nechce mluvit v médiích, protože má ráda své soukromí.

Zdroj: Život v Česku, Extra, iDNES, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články