Princezna Kate říká Louisovi broučku. Fanoušci jsou z jeho přezdívky nadšení

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Princezna Kate
Zdroj: Profimedia

Ve Velké Británii nedávno proběhla korunovace Karla III., o níž se toho v médiích napsalo poměrně hodně. Současně se ale píše také o dalších členech královské rodiny. Například princezna Kate během jedné z akcí prozradila, jakou přezdívku dala svému synovi Louisovi.

„Dej to do ohně, Lou-broučku,“ (v angličtině Lou-bugs). Těmito slovy poradila Kate svému synovi, co má udělat s marshmallow napíchnutým na tyči. V rámci oslav totiž došlo také na opékání, které si především menší děti velmi užily.

Sladká a roztomilá přezdívka

Už v minulosti podobnými přezdívkami Kate častovala také své další děti. Fanoušci jsou nadšení z toho, že jde o roztomilé a krásné oslovení, které dokazuje rodinnou blízkost dvojice.

Během pondělní pokorunovační akce si malý Louis vyzkoušel mimo opékání například také řízení bagru, nakládání kolečka pískem, střílení z luku, malování a další činnosti, uvádí LBC.

Na samotné korunovaci se trochu nudil

Ačkoli aktivity po korunovaci Louise i jeho sourozence zaujaly, samotný akt, kdy král přebíral korunu, pro něho až tak zajímavý nebyl. Zahraniční média se bavila například nad tím, jak během korunovace zíval a dával najevo, že na tuhle akci je zkrátka ještě malý.

Kate a William už v minulosti dali několik milých přezdívek také princezně Charlotte. V roce 2019 unikl do médií její pseudonym Lottie, o dva měsíce později William svou dceru nazval Mignonette, což je francouzské slovo, které se dá přeložit jako jemný nebo roztomilý.

Zdroj: LBC, Telegraph, Prima Ženy, CBS News

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články