Princezna Angelína našla svou osudovou lásku, uvědomila si to ale až za 20 let

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Bartunkova Dana
Zdroj: Jiří Hadač / CNC / Profimedia

Herečka Dana Bartůňková se proslavila svým ztvárněným princezny Angelíny v pohádce S čerty nejsou žerty. Uhrančivá tmavovláska tehdy zaujala nejen režiséra, ale také své herecké kolegy. S jedním z nich dokonce začala chodit, štěstí ale spolu našli až po 20 letech.

Dana Bartůňková vystudovala Státní konzervatoř. Diváci si ji nejvíce pamatují coby podlou princeznu Angelínu z pohádky S Čerty nejsou žerty.

Kluci za ní pálili

Jak herečka po letech přiznala, že by mohla uspět na castingu, tehdy vůbec nečekala. „Když jsem šla na konkurz, kde bylo dalších sto adeptek a mezi nimi například Libuše Šafránová nebo Ivana Andrlová, chtěla jsem se rovnou otočit a jít domů,“ vysvětlila v talkshow Milušky Bittnerové Na Kafeečko.

Režisér Hynek Bočan nebyl ale jediný, koho charizmatická kráska uhranula. „Vážila jsem padesát kilo, měla jsem dlouhé černé vlasy a prsa čtyřky, takže po mně kluci pokukovali. Třeba Lukáš Vaculík nebo Sagvan Tofi,“ pochlubila se.

Její první láska příliš dlouho nevydržela

Její srdce ale nakonec získal její spolužák Jiří Sequense. Velká láska však neměla příliš dlouhého trvání. Rozešli se totiž po třech letech.

„Jirka je typ, který má hodně kamarádů vedle sebe, rád si zajde na pivko, já chtěla ale romantiku. Chodit do kina a na večeře. Ale on byl pořád v hospodě s klukama, což mě štvalo,“ vysvětlila Milušce Bittnerové.

Po 20 letech zase spolu

Její osud si ji ale stejně nakonec našel. Dana se pak stala jasným důkazem toho, že přísloví „Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“ rozhodně neplatí.

Po dvaceti letech se totiž Bartůňková Sequensovi ozvala s nabídkou práce a ten ji rád přijal. Zřejmě ale vůbec netušil, jak to celé dopadne, když společně zajdou po zkoušce do hospody.

„Pak přišel jeden panáček, druhý panáček a najednou jsme se líbali. Zase přeskočila ta jiskra a my jsme vlastně začali tam, kde jsme před těmi dvaceti lety skončili,“ vysvětlila. Tomu se prostě říká osudové setkání.

Zdroj: Lifee, Prima Ženy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články