Princ William a princ Harry mají nevlastní sestru. O milovnici umění se příliš nemluví

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Princ Harry a princ William s manzelkami
Zdroj: Profimedia

Jména prince Harryho a prince Williama jsou známá nejen ve Velké Británii. Ne každý už ale ví, že bratři mají ještě nevlastní sestru jménem Laura Lopes. Ta je dcerou královny Camilly a Andrewa Parkera Bowlese.

Ze vztahu s Bowlesem má ve skutečnosti Camilla děti dvě. Starší Tom Parker-Bowles je poměrně známý, proslavil se jako spisovatel, který se jako kritik účastnil například i soutěže MasterChef, uvádí The List. Kdo je ale Laura?

Umění pro ni bylo vždy vášní

Nevlastní sestra princů Harryho a Williama se narodila na Nový rok v roce 1978. V dětství měla vše, co si mohla přát, protože vyrůstala v bohaté rodině. Navštěvovala školu, kde zjistila, že ji velmi zajímá umění, píše Hello!

Po dokončení dívčí internátní školy se zapsala na univerzitu v Oxfordu, kde studovala dějiny umění. Tento obor pro ni vždy byl velkou vášní a věnuje se mu tak i v současné době.

Nějaký čas řídila Space Gallery v Londýně, spoluzaložila také Eleven, galerii výtvarného umění v Belgravii. V roce 2006 se provdala za účetního jménem Harry Lopes. Na svatbě byla samozřejmě i její královská rodina.

Bohatý manžel

Nejen Laura pochází z bohaté rodiny. Její manžel má také proslulé předky. Je vnukem Masseyho Lopese, díky čemuž jednoho dne zdědí Gnaton Hall v Devonu a Skelpick Estate ve Skotské vysočině, píše Mirror. Rodina si tak rozhodně nežije špatně.

Ačkoli se o Lauře příliš nemluví, je stále součástí královské rodiny a běžně se objevuje na velkých událostech. Málokdo si ji ale zařadí jako nevlastní sestru Williama a Harryho.

Zdroj: The List, Mirror, Cosmopolitan, Marca, Hello!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články