Princ Harry po rozhovoru u Oprah vyrazil na kolo. Takto odpadlíka od královské rodiny ještě neznáte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Princ Harry
Zdroj: Shaun Jeffers / Shutterstock.com

I vysoce postavení lidé si chtějí občas užívat. Na širokou veřejnost většinou působí královský život velice honosně a strojeně, ale i tito lidé jsou jen lidmi a rádi stráví volný čas sportovním nebo pobytem u vody. Podívejte se, jak tráví volný čas princ Harry.

Princ Harry je mladší syn britského následníka trůnu prince Charlese a jeho první ženy princezny Diany. V minulosti byl nasazen jako voják v Afghánistánu. Tam ale dlouho nevydržel, protože se o jeho službě dozvěděl tisk a Harry byl odvolán zpět do vlasti.

Projížďka po městě

Občany Los Angeles by při procházce pravděpodobně nenapadlo, že kolem nich může na kole projet sám princ Harry. Stalo se tak před pár dny, když byl spatřen na drahém elektrickém kole.

Harry musí být při jízdě na kole v naprostém bezpečí. Na bicyklu se totiž proháněl po ulicích s ochrankou v patách. Na jízdu po okolí si oblékl sportovní obuv, mikinu, tepláky, sluneční brýle a samozřejmě nechyběla rouška. Tu si však nenasadil na nos.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Harry and Meghan❤ (@harrymeghanprince)

Několik fanoušků upozornilo na to, že si Harry zapomněl nasadit přilbu. Podle státního zákona v Kalifornii je však povinnost nosit přilbu pouze pro lidi mladší osmnácti let. Harry si tedy může rozhodnout sám, zda si ji nasadí, či nikoliv.

Život mimo Británii

Velmi známou informací je, že se Harry společně s manželkou Meghan rozhodli opustit královskou rodinu. Po velkém poprasku se dokonce odstěhovali za oceán. Jednu dobu žili v Kanadě, později se přestěhovali do amerického Los Angeles.

Harry neměl jediný problém poskytnout rozhovor o životě v Americe. Vystoupení bylo trochu jiné, než je zvykem. Méně formální vystupování dovolilo lidem z celého světa nahlížet na prince z trochu jiné perspektivy.

V rozhovoru pro The Late Late Show with James Corden se princ rozpovídal například o tom, co si Meghan přála dostat na Vánoce od královny. Pravděpodobně byste čekali něco přehnaného, ale to jste na omylu. Meghan si totiž přála vaflovač.

Podělil se také o to, že žijí v Kalifornii naprosto běžný život. Podle náročnosti dne si většinou udělají čaj, vykoupají se, přečtou synovi Archiemu knihu, objednají si jídlo a v posteli sledují Netflix.

A pokud jste i vy sledovali seriál Koruna, tak i k tomu se sám Harry vyjádřil. „Seriál je fiktivní, ale je volně založený na pravdě. Samozřejmě, že to v seriálu není úplně přesně, ale dává divákům přibližnou představu o tom, jaký životní styl a jaké povinnosti se v královské rodině řeší,“ dodal princ.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články