Příběh služebnice stále čeká na své velké finále. Elisabeth Moss zatím točí jiné projekty a má čekat své první dítě

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Elizabeth Moss
Zdroj: Profimedia

Z některých seriálů se staly doslova fenomény, a že mezi ně patří Příběh služebnice, o tom není pochyb. Fanoušci však více než rok čekají na pokračování a zároveň finále seriálu. A stejně tajemný jako datum premiéry je i osobní život hlavní hvězdy seriálu Elisabeth Moss. Aktuálně se totiž spekuluje, že je těhotná, herečka ale mlčí.

Příběh vychází z knihy Margaret Atwoodové, která jej pod stejným jménem vydala již v roce 1985. Dávno ale přesáhl její obsah. Popularita seriálu byla tak vysoká, že se namísto jedné série dočkal už pěti.

Poslední série v nedohlednu

Nyní však tvůrci seriálu vyhlásili, že se fanoušci dočkají velkého finále ve formě 6. série.

„Bylo nám vždy opravdovou ctí vyprávět příběh přelomového románu a mrazivě aktuálního světa Margaret Atwoodové. Jsme nadšení, že divákům přineseme šestou a závěrečnou sérii Příběhu služebnice,“ uvedl pro Variety Bruce Miller, tvůrce a výkonný producent seriálu.

Bohužel však do natáčení seriálu zasáhla stávka, která probíhala v americkém filmovém průmyslu. A ačkoliv vydaly hlavní postavy již v září roku 2022 prohlášení, že se fanoušci mohou brzy těšit na 6. sérii, doposud nebylo stanoveno přesné datum.

Z hereččina instagramu je patrné, že natáčení začalo už před více než rokem. Jsou to zároveň poslední příspěvky na její sociální síti.

A tak fanoušci trpělivě čekají a sbírají informace, kde se dá. A mezitím se nejspíše událo něco mnohem zásadnějšího. Hlavní hvězda seriálu, Elizabeth Moss, má být těhotná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Elisabeth Moss (@elisabethmossofficial)

Těhotenství, nebo kila navíc?

Server Page Six přinesl fotografie, na kterých je herečka zachycena v ležérním oblečení, jak si hladí břicho, které je viditelně zakulacené.

Okamžitě se tak vyrojily informace, že je herečka těhotná. Některé servery tvrdí, že herečka opravdu čeká své první dítě. Jiné vysvětlují, že herečka je prostě žena „krev a mlíko“ a jedná se pouze o kila navíc.

Dle serveru SportSkeeda se ale zdá, že spekulace o jejím těhotenství vycházejí spíše z vizuálních pozorování a veřejných domněnek než z konkrétních důkazů nebo potvrzení od samotné herečky.

Server Freshers Live pak tvrdí, že herečka těhotná v žádném případě není a pouze přibrala několik kil.

Sama herečka ke spekulacím nic neuvedla, což u ní není nic nového. Soukromí si střeží a nikdo ani neví, zda má aktuálně partnera.

Zdroje: Variety, Facebook, Page Six, SportSkeeda, Freshers Live, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články