Při natáčení Příšerné tchyně způsobila Jennifer Lopez hlavní hrdince krvavé zranění. A ani se neomluvila, vtipkuje Jane Fonda

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jane Fonda
Zdroj: Profimedia

Příšerná tchyně je americký film z roku 2005. Ačkoli jde o komedii, u které se mnoho diváků nasmálo, pro herečku Jane Fonda nebylo natáčení až tak vtipné. Z jedné ze scén si totiž odnesla ošklivou jizvu. A Jennifer Lopez, která újmu na zdraví způsobila, se údajně nikdy neomluvila. Alespoň to s nadsázkou a úsměvem ve tváři kdysi Fonda tvrdila.

Vztah mezi tchyní a snachou bývá v mnoha vtipech vykreslován velmi komicky. I v tomto případě se diváci dočkali toho, co očekávali. A nejspíš se hodně nasmáli i při scéně, ve které se Fonda a Lopez vzájemně fackují. Málokdo ale ví, že jedna z ran byla bolestivá i ve skutečnosti.

Rána prstenem

Obě herečky schytají od té druhé ve scéně několik pěkných pohlavků. Je jasné, že je vše upraveno tak, aby facky působily opravdově. V realitě k žádné velké bolesti dojít nemělo.

Jenomže Lopez měla na ruce velký prsten, kterým způsobila omylem své herecké kolegyni nepříjemné zranění. „Obrovský diamantový prsten po jedné ráně pořezal mé obočí,“ svěřila se Fonda v rozhovoru pro Independent. Doplnila, že se jí herečka nikdy neomluvila.

Dobré kamarádky

Ačkoli Fonda uvedla, že se jí její filmová snacha za ránu nikdy neomluvila, pravděpodobně myslela celou věc jako vtip. Herečky jsou totiž očividně skvělými kamarádkami.

V roce 2013 přednesla Jane dokonce projev na počest Jennifer, která tehdy získala svou hvězdu slávy na hollywoodském chodníku. Lopez navíc scénu v minulosti popsala úplně jinak. Údajně se bála, že kolegyni zraní, proto dávala facky velmi opatrně.

„Když jsem jí způsobila to zranění, zůstala jsem stát jako solný sloup. Říkala jsem jí, jak moc je mi to líto. A ona tvrdila, že je vše v pořádku. Dnes se tomu společně zasmějeme,“ citoval v roce 2019 její slova web CNN.

Zdroj: Independent, InStyle, Today, CNN, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články