Přestřelka Tomáše Vernera s Markem Ebenem ve StarDance má nečekané rozuzlení. Vyjádřil se k ní samotný finalista

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tomas verner
Zdroj: Profimedia

Ačkoli se vítězem letošního ročníku StarDance stal nakonec Jan Cina se svou taneční partnerkou Adrianou Maškovou, fanoušci jistě budou vzpomínat i na další výkony svých favoritů. A to nejen na ty, které předvedli na parketu. V sobotním finále totiž způsobila poprask i jedna nečekaná událost.

Nakonec bronzový finalista, krasobruslař Tomáš Verner se totiž při předávání cen začal naoko hádat s moderátorem Markem Ebenem. Tedy podle jeho slov to bylo naoko, jak nyní pro deník Blesk vysvětlil. V danou chvíli to ale vypadalo dosti opravdově.

Celá řada fanoušků tak možná měla za to, že si nesedli a slovní přestřelka mezi nimi bude mít nějakou tu dohru. Verner ale údajně nečekal, že by to někoho mělo šokovat, a fanoušky ujistil, že šlo jenom o přátelské pošťuchování, na kterém se navíc předem dohodli.

Narážky na manželku

Vše začalo po rozhovoru Ebena s manželkou Vernera Tammy Sutanovou. Erben zavtipkoval, že je její jméno skvělé, protože ho mladý sportovec jen tak nezapomene. A ani nikdo jiný. „Je to krátké, dobře se to pamatuje,“ prohlásil moderátor. Verner pak vysvětloval, že jde jen o přezdívku.

Krasobruslař prozradil, že pravé křestní jméno jeho ženy je Charity. Jenomže Eben na to hned vtipně zareagoval: „To je charita?“ Svou poznámkou sice rozesmál některé diváky, Verner se ale zatvářil, jako kdyby se ho tenhle nevhodný vtip velmi dotkl.

Proto možná později měli někteří lidé pocit, že mezi Ebenem a Vernerem došlo na pódiu k nějaké hádce, kterou se pak snažili sympatickými úsměvy zakrýt. Podle některých to dokonce moderátor vůči mladému páru přehnal. Verner ale později ujistil fanoušky, že se nic nestalo.

Celé to bylo předem naplánované

I když to tak možná při rozhovoru nevypadalo, Vernera ani jeho ženy se prý Ebenova slova nijak nedotkla. Navíc prý oba věděli, že přesně tuhle hlášku použije, měli s ní totiž v plánu diváky pobavit, což se ale tak úplně nepovedlo.

„Já jsem byl úplně v pohodě. My jsme to měli domluvené. A ten rozhovor mé ženy s Markem Ebenem byl velmi milý,“ vysvětlil krasobruslař médiím. A to ačkoli v rozhovoru padlo z úst Marka Ebena i toto: „Dostali jsme se do podhoubí osobního života Tomáše Vernera. Já opustím tento tenký led.“

Podle všeho se naopak Verner s Ebenem během soutěže StarDance sblížili a jsou z nich přátelé, kteří nemají důvod do sebe rýpat. Vtipná slovní hříčka tak byla opravdu jenom něčím, co mělo pobavit diváky. Nakonec z toho ale vzešlo téma, o kterém se bude asi ještě nějaký čas mluvit.

Zdroj: Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články