Přemek Forejt a Eva Burešová jsou zamilovaní jak dva školáci. Líbají se mezi keři

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
premek forejt buresova
Zdroj: Profimedia

Také Přemek Forejt se odhodlal k tomu, aby veřejně ukázal, jak moc miluje svou lásku, Evu Burešovou. Jejich vztah byl delší dobu tajností, posléze ho odmítali komentovat. Dnes je všechno jinak.

Přemek svou milovanou doprovázel na udílení Českých slavíků, po dlouhé době teď zveřejnil další jejich společný snímek. Na sociálních sítích jsou oba zamilovaní velmi aktivní, není tedy divu, že i navzájem si komentují fotografie a občas si do sebe rýpnou.

Doma si moc nevaří, užívají si společný čas jinak

Nedávno Eva uvedla, že na sebe mají velmi málo času, a proto, když jsou spolu, nevaří, ale raději si nechají jídlo dovézt a věnují se jiným činnostem. Jakým, to si asi každý dovede představit. Eva zatím ani nebyla v Přemkově restauraci, přitom jsou spolu už nějaký ten pátek.

Na svém Instagramu Přemek zveřejnil fotografii, na které jsou sice oba zabraní dost z dálky, ale je jasně vidět, co na ní dělají. Jsou ukryti mezi keři v bludišti a zrovna si dávají polibek. Eva je na snímku také označená, kuchař k němu připsal pouze: „Není třeba slov.“ Pozorní fanoušci si všimnou, že se Přemek musel hodně naklonit, aby při polibku nenarazili kšilty o sebe.

Dokazuje tak, že Evu opravdu miluje. Ta je v posledních měsících úspěšná nejen v soukromí, ale také v osobním životě. Na Českém slavíkovi získala svou první cenu, neustále tvoří nové písničky a je ráda za každou pěveckou i hereckou příležitost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Premek Forejt (@premekforejt)

Pravá láska existuje, vzkazují fanoušci

Je hlavně muzikálovou zpěvačkou, ale vidět ji můžete i v různých seriálech. Přemek je zase slavný šéfkuchař, který moderuje show Masterchef, kde hodnotí výtvory amatérských kuchařů. Eva si nemohla vybrat lépe.

Sledující, kteří mu fotografii komentovali, vyjádřili své potěšení z toho, že je konečně šťastný, a přejí jim co nejdelší vztah. V dnešní době je velmi neobvyklé, aby spolu páry vydržely déle než několik let.

Snad bude jejich vztah výjimkou, protože se k sobě hodí. I když je Eva často kritizována za svůj netypický úsměv, rozhodně nepropadá panice a hází ošklivá slova za hlavu. Navíc je jasně vidět, že je to krásná žena, která je úspěšná a lásku si zaslouží.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články