Představitelka Veronicy Mars prošla v manželství zatěžkávací zkouškou. Herečka prozradila, jak ji vyřešila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kristen Bell
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Řešení vztahových problémů je velice nepříjemné. Řeší je skoro každý, ale ne každý se o svých problémech podělí s ostatními. Podívejte se, jaké problémy řeší známá americká herečka a jak se je snaží řešit.


Kristen Anne Bell je americká herečka a zpěvačka. K jejím nejvýznamnějším rolím patří titulní postava v seriálu Veronica Mars. V minulosti se také objevila ve filmech Rande v Římě, Zase Ona! a Šéfka. Svůj hlas také propůjčila princezně Anně ve filmu Ledové království.

Nepříjemný problém

Kristen Bell se před nedávnem rozpovídala o tom, jaké problémy musela řešit se svým partnerem Daxem Shepardem. Ten v minulém roce po šestnácti letech propadl drogám a Kristen tak musela řešit velké problémy.

„Uvědomili jsme si, že je něco špatně. Partner mi to však přiznal velice rychle. Řekl mi, že udělal něco, co nechtěl a že jde špatnou cestou. Také mi řekl, že potřebuje pomoc,“ uvedla herečka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený kristen bell (@kristenanniebell)

Kristen se snaží být svému partnerovi nápomocná. Aktuálně se domluvili na tom, že manžel podstoupí test na drogy kdykoliv to bude Kristen chtít. „Můžeš mě otestovat kdykoliv jen budeš chtít. Domů nakoupím testy a pokud budeš chtít, udělám si ho bez jakýchkoliv otázek,“ řekl Dax.

Manželův návrat k drogám nastal uprostřed pandemie koronaviru, během níž se Kristen a Dax rozhodli pro terapii, protože nezvládali společné soužití. Odborná pomoc prý velice pomohla a herečka tvrdí, že bude s partnerem podstupovat terapii každé dva roky.

Partnera se nevzdá

Herečka věří v to, že sdílením svého příběhu může pomoci velkému množství párů. Za to ji patří velký obdiv, protože ne každá celebrita se o svých osobních problémech otevře a sdělí ji širokému publiku.

Kristen je odhodlaná pro vztah úplně vše a je připravena na řešení vztahových problémů. „Chcete sedět se svým partnerem na verandě, až vám bude osmdesát? My oba to chceme,“ dodala herečka.

Aktuálně je prý situace a stav manžela o mnoho lepší než před pár měsíci. Dax slíbil, že je odhodlán pro změnu a je připraven na růst. A to herečce stačí. Podle ní totiž nikdo není dokonalý.

Zdroj: Buzzfeed
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články