Přednosti Veroniky Arichtevy zachytil na dovolené její manžel. Ona má ale ke své postavě stále výhrady

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Arichteva Veronika
Zdroj: Profimedia

Kdyby manžel Veroniky Arichtevy nebyl velmi úspěšným režisérem, mohl by být klidně profesionálním fotografem. Svou manželku, se kterou si právě užívají rodinnou dovolenou v Turecku, zvěčnil takovým způsobem, že mu většina mužů musela začít okamžitě závidět.

Populární herečka Veronika Arichteva a její manžel, režisér Biser Arichtev, vyrazili společně na pořádnou dovolenou, a to do Turecka.

Nejednalo se o romantické povyražení ve dvou, ale o velkou rodinnou akci. S sebou totiž měli jak jejich společného syna Luku, tak i Biserova syna Tea, kterého má režisér z předešlého vztahu.

V moři úplně sami

Veronika si dovolenou nemůže vynachválit. Na svém instagramu se tak pochlubila mimo jiné i snímky z hotelu, který disponuje kouzelnými prostory i pro ty nejmenší.

Navíc v letovisku nejsou téměř žádní návštěvníci. „Vždycky mě na fotkách z dovolený štvali ty lidi kolem, co mi to kompozičně a barevně kazí. Vlastně nejenom na fotkách. Takže stačilo vyrazit do Turecka v květnu. Nikde nikdo. Moře pro sebe, což chápu, když má asi 18 stupňů, ale já vlezu kamkoliv,“ napsala s humorem sobě vlastním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

Momentka odhalila nadupaný dekolt

Na dovolené se nepochlubila jen krásným ubytováním a sluníčkem, ale také svojí parádní postavou v plavkách. Jeden z nejkrásnějších snímků jí pořídil její manžel.

A jednalo se o snímek velmi odvážný, na kterém dominují Veroničiny přednosti. Ty od dob První republiky narostly do úplně jiných rozměrů.

Hodně žeru…

Krásná herečka ovšem ze své postavy příliš nadšená není. „Rychle se vrátím do svýho těla. To nemůže bejt těžký, když budu furt unavená a lítat za dítětem,“ představila své zbožné přání nedávno pro Blesk.

Realita ovšem byla trochu jinde. „Jo, to se taky nepovedlo. Asi málo běhám. Nebo hodně žeru,“ doplnila. Podle mnohých je ale Veronika příliš sebekritická a její postava rozhodně není k zahození.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články