Přál bych panu prezidentovi, aby ve funkci zlomil vaz. Mareš s Hezuckým si udělali legraci ze Zemanova odcházení

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Mares Hezucky
Zdroj: Profimedia

Čtvrteční inauguraci nového českého prezidenta Petra Pavla si nenechala ujít pěkná řádka celebrit. Některé se zúčastnily přímo aktu na Pražském hradě, jiné dění okomentovaly alespoň on-line. Mezi nimi byli i Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Ti samozřejmě dostáli své pověsti velkých vtipálků.

Česká republika má na příštích pět let novou hlavu státu. Inaugurace Petra Pavla proběhla ve čtvrtek v prostorách Pražského hradu.

Na Hradě nechyběly české hvězdy

Na slavnostní událost dostala pozvánku řada českých celebrit. Mezi hosty tak byla například modelka Taťána Kuchařová, herečky Dana Morávková či Eva Holubová, režisér Milan Šteindler nebo komik Petr Čtvrtníček.

Mnozí slavní, kteří pozvánku nedostali, reagovali na významnou událost alespoň na sociálních sítích. Někteří se radovali ze změny, jiní glosovali odchod dnes už bývalého prezidenta Miloše Zemana.

Bývalý prezident jako terč vtipů Mareše a Hezuckého

Do tohoto druhého tábora patřili i moderátoři Leoš Mareš a Patrik Hezucký. A jak už to u těchto srandistů bývá, do bývalé hlavy státu se pustili pěkně „zostra“.

Miloši Zemanovi totiž věnovali svou pravidelnou rubriku z vysílání rádia Evropa 2, která nese název „Zpátky do minulosti“ a ve které moderátoři už několik let vtipně glosují aktuální dění.

Hlavním aktérem čtvrtečního dílu, který Leoš Mareš rovněž zveřejnil také na svém instagramu, se stal právě končící Miloš Zeman. Toho mistrně napodobil Patrik Hezucký.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Zeman voskuje Pavlovi podlahu

Z celé scénky vyplývá, že končící prezident není ze svého nástupce příliš nadšený. Moderátoři si dělají legraci, že Zeman po sobě musí Pražský hrad uklidit. „Dělám generální úklid… Pro ‚generála‘,“ říká Hezucký velmi přesvědčivým a tak trochu jedovatým hlasem Miloše Zemana.

Posluchači dále postupně zjišťují, že bývalý prezident ve vtipném představení moderátorů dokonce voskuje i podlahu. Jak se ale záhy ukáže, důvodem zřejmě nebude jen pořádný úklid.

„Já bych přál panu novému prezidentovi, aby zde v úřadu, v této funkci, zlomil vaz,“ zakončují se smíchem moderátoři své představení na Evropě 2.

Lidé v diskuzích byli z videa nadšení. „Toto si můžete dovolit jen vy dva, jste boží,“ myslí si Jindřiška. „Tak tenhle je TOP,“ okomentoval výsledné dílo Ladislav. „Neuvěřitelný, jsem mrtvá,“ napsala se smíchem další sledující.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články