Práce na šatech pro Evu Pavlovou byla stresující, přiznala Beata Rajská. Dostala za ně smršť pochval

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Beata Rajska
Zdroj: Profimedia

Korunovace britského krále Karla III. byla obrovskou událostí, na které se objevili hosté z mnoha zemí. Nechyběli ani český prezident Petr Pavel s manželkou Evou, jež okouzlila přítomné modelem od módní návrhářky Beaty Rajské. Ta se za své dílo dočkala obrovské pochvaly na sociálních sítích.

Na korunovaci Karla III. se Petr Pavel i jeho žena dostavili v dokonalých modelech. Především první dáma zaujala na první pohled nádhernými šaty, které nešlo přehlédnout.

„Šaty v barvě šeříku jsou dílem Beaty Rajské a Lenky Bernardes de Silva. Elegantní klobouk v barvě lila vyrobila modistka Jolana Kotábová,“ uvedla podle serveru Deník N mluvčí prezidenta Markéta Řeháková.

Elegantní pár

Petr Pavel se na svém instagramu pochlubil fotografií, na které je vidět, že on i jeho žena si dali se svým vzhledem na takto velkou společenskou událost opravdu záležet.

On na sebe oblékl oblek tmavě modré barvy, bílou košili a fialovou kravatu, aby ladil ke své paní. Ta se představila ve světle fialové, s kloboukem s velkou mašlí a elegantní kabelkou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Pavel (@prezident_pavel)

Pochvaly nebraly konce

Beata Rajská na svém instagramu poděkovala všem, kteří její model na korunovaci pochválili. Pochlubila se, že pochval bylo opravdu hodně a ona si jich velmi cení.

„Děkuji za vaše reakce. Bylo jich neskutečně mnoho a já fakt nečekala takovou smršť. Je pravda, že šaty na královskou korunovaci nešijeme každý den a jen moje rodina a krejčové vědí, že to byl stres,“ napsala.

Dodala, že také děkuje všem, kteří pochopili, proč několik dní nebrala telefony a nekomunikovala se světem.

„S pokorou děkuji osudu za příležitost být malou kapičkou v moři a svojí prací se malinko dotknout včerejší korunovace,“ zakončila.

Zdroj: Instagram, Deník N

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články