Posledních 15 let v životě Martina Zounara nebylo ideálních. Teď je ale spokojený se vztahem i s postavou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Martin Zounar
Zdroj: Nextfoto

Martin Zounar je obvykle v televizi pozitivně naladěný, má úsměv na tváři a fanoušci ho znají jako bezstarostného herce. Jenomže v osobním životě si v posledních letech prošel celou řadou problémů. A bylo opravdu těžké na sobě v práci nedat nic jen tak znát.


„Minulých 15 let nebylo v mém životě úplně ideálních,“ přiznává Zounar pro CNN Prima NEWS. Za jedno z velkých pozitiv považuje narození dcery, které je nyní už 14 let. Má ji se svou bývalou partnerkou.

Kromě toho ale řešil celou řadu problémů, a to nejen ve vztazích, ale také například se svým zdravím a váhou. Celkově tak rozhodně předchozí období v jeho životě nebylo vůbec snadné.

Po rozvodu trpěl samotou

Se svou ženou Simonou se rozvedl Zounar v roce 2015. Nejhorší pro něho tehdy bylo zvyknout si na samotu. Serveru Prima Ženy se přiznal, že mu společnost dělaly jen rybičky. Sáhl si na úplné dno než zjistil, že všechno má své řešení.

V současné době má Zounar už 4 roky novou přítelkyni a života si užívá. „Dostal jsem určitý klid, který pro své povolání potřebuji. Moc děkuji, že jsme se mohli potkat. Přitom to bylo náhodou, ona byla sama, já jsem byl sám, nikomu jsme neubližovali a prostě to takhle přišlo,“ popsal.

Zápasil s nadváhou

Kromě vztahů se ženami řešil v minulých letech Martin Zounar hodně také svou váhu. Několikrát se pokoušel držet dietu, kvůli nadměrným kilogramům měl vážné zdravotní problémy. Nešlo ale o problémy fyzické.

„Měl jsem pohovor s psychologem, protože psychika je ve vztahu k jídlu a k hubnutí taky ohromně důležitá, a prošel jsem samozřejmě i zátěžovým testem, aby bylo jasné, co jak funguje a nakolik můžu třeba sportovat a zatěžovat srdce. V tomhle testu jsem možná i překvapivě nevyšel vůbec špatně,“ svěřil se herec serveru Aha!

Pro Deník dokonce Zounar přiznal, že vážil 120 kilogramů. V současné době je na sebe hrdý, uvědomuje si ale, že by měl na své váze dál pracovat.

„Tím, že těch kil dolů opravdu nebylo až tak málo, zůstala mi trochu větší kůže. Takže takový estetický problém, možná trochu marnivost, ale překáží to,“ přiznal své trápení.

„Moje tělo ale teď dostává dobré jídlo, dostává pohyb, dostává odpočinek a na oplátku dobře funguje,“ doplnil s tím, že radikálně řešit problémy s kůží rozhodně nikdy nebude.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Prima ženy, Aha!, Deník

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články