Poslední školní den prožívaly se svými ratolestmi i celebrity. Kdo se pochlubil vysvědčením?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
deti
Zdroj: Shutterstock

Letošní speciální školní rok právě skončil a lavice ve školách znovu zejí prázdnotou. Jak si v náročném školním roce vedly děti českých celebrit a kdo se pochlubil samými jedničkami?

Zvláštní a s ničím nesrovnatelný školní rok za sebou mají všechny školou povinné děti. Ačkoliv v září loňského roku usedly do lavic, moc dlouho se v nich neohřály a přišla distanční výuka.

Obtížný školní rok skončil

Ta je náročná nejen pro děti a učitele, ale také pro jejich rodiče, kteří v některých ohledech museli práci pedagogů zastoupit. Vůbec nejvíc času na ní strávili středoškoláci.

O to větší radost ale přišla s koncem června a rozdáváním vysvědčení za tento netradičně strávený školní rok.

Vysvědčení si ve středu odneslo zhruba 1,4 milionu žáků základních i středních škol.

Ačkoliv bylo možné děti hodnotit i pouze slovně, většina škol zůstala u tradiční klasifikace v podobě známek. S výsledky svých ratolestí se na sociálních sítích pochlubily také známé české osobnosti.

Pyšní rodiče se chlubí na sociálních sítích

První třídu s jedničkami úspěšně zakončila dcera moderátorky televizních novin Ivety Vítové Anetka. Kromě odměny v podobě roztomilého plyšáka se během prázdnin dočká také sourozence.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený IVETA VÍTOVÁ (@iveta_lutovska_vitova)

I další moderátorka zpravodajské relace Kristina Kloubková se pochlubila samými jedničkami své dcery a k fotce připojila komentář: „Tak jsem letos dostala už třetí vysvědčení, ale toto je nej a obě máme samé.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený kristina kloubkova (@kristinakloubkova)

Odměnu si zaslouží každý

První rok školní docházky také úspěšně se samými jedničkami dokončil syn Ornelly a Josefa Koktových Quentin. Pro vysvědčení vyrazil stylově oblečený v košili a saku i s kytkou a bonboniérou pro paní učitelku, kterou část roku viděl pouze skrze kameru počítače.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ornella Koktova (@ornellakoktova)

Sladkou odměnu si za své vysvědčení zasloužil syn fotografa Tomáše Třeštíka. Na fotce s nimi se objevila také pyšná babička a známá česká dokumentaristka v jednom Helena Třeštíková.

Prázdniny tak můžou začít a stejně jako každý rok i ty letošní určitě velmi rychle utečou a všechny děti se snad budou moci i po nich znovu vrátit do školních lavic.

Zdroj: Instagram Ivety Vítové, Instagram Kristiny Kloubkové, Instagram Ornelly Koktové, Facebook Tomáše Třeštíka
Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články