Porotce Česko Slovenské Superstar Marián Čekovský vydělává peníze na WC. U jeho videa vybuchnete smíchy

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
marian cekovsky
marian cekovsky

To, že je slovenský hudebník Marián Čekovský vtipálek a šoumen, už jsme se mohli přesvědčit v průběhu SuperStar, kde dělal porotce. Vtipem hýří ale i na svém Instagramu, kde ho sleduje 204 tisíc lidí. Čím je pobavil tentokrát?

Dělá si legraci z antigenního testu

„Tominko začíná insta kariéru,“ napsal ke svému nejnovějšímu příspěvku na této sociální síti slovenský muzikant.
V něm můžeme na videu vidět, jak si nasadil sluneční brýle a kulicha, do ruky vzal cigaretu a povídá:

„Dobrý večer, pánové, zdravím vás v těchto těžkých dobách. Absolvoval jsem dvakrát antigenní test a pomohlo mi to. Totiž z nosu mi vypadávaly drobné kovové mince. A to tyto,“ odvrátí kameru na svou pravou dlaň plnou drobných peněz. „Je tam dvojcentovka, pěticentovka a chvála bohu i dvoueurovka Teď čekáme na další penízky. Dobrou noc,“ říká s ledovým klidem, zatímco sedí na toaletě.

Tímto krátkým videem pobavil své sledující, kteří si všimli i jeho podobnosti s Umpa-lumpy z filmu Karlík a továrna na čokoládu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marián Čekovský (@cekovskym)

Respektovaný hudebník a autor

Natáčení videí ze záchoda ale samozřejmě není to, co teď Mariána primárně zaměstnává. Věnuje se práci ve studiu a skládání nové hudby.

Své debutové album představil v roce 2019 a rovnou jej nazval Best On. Na slovenské scéně působí už dvě dekády a je respektovaným autorem. Také proto byl zvolen jako porotce v pěvecké soutěži.

Autor: Alice Konopásková

Související články