Popálená youtuberka Týnuš Třešničková ukázala obličej bez filtrů a vysvětlila, proč má raději starší muže

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
tynus tresnickova
Zdroj: Profimedia

Známe to každý – stačí jedna vteřina a vše může být jinak. Jeden telefonát, jeden špatný krok… V případě Kristýny Třešňákové, která vystupuje pod jménem Týnuš Třešničková, stačila pokažená ohnivá show ve slavné istanbulské restauraci, aby se jí obrátil život. Jak vypadá dnes? A jak se vyrovnává s jizvami, které jí změnily život?

Měl to být krásný večer s partnerem, namísto toho si oba odnesli trauma nejspíše na celý život.

Nepovedená ohnivá show

S tehdejším přítelem Viktorem vyrazila youtuberka do vyhlášené restaurace kuchaře Nusreta Gökceho. Ten je také známý pod přezdívkou Salt Bae kvůli svému dramatickému stylu sypání soli na jídlo.

Dvojice barmanů večer předváděla ohnivou show, která se jim vymkla z rukou. Po nevydařeném triku zůstali čtyři zraněné osoby a jednou z nich, tou nejvíce zasaženou, byla právě Týnuš.

Pro youtuberku to byla o to větší rána, protože je její kanál založený na módě a kosmetice. V té době ji však toto moc netrápilo. V turecké nemocnici strávila několik měsíců, které pro ni byly bolestivé.

Ukázala fotky bez filtrů

Fanouškům se z nemocnice pravidelně ozývala a postupně odhalovala, jaké škody napáchal oheň na jejím těle. Oheň jí zasáhl tvář, paže a dekolt.

Jak se s jizvami postupně učila žít, odhalovala stále více a více.

Nyní již své jizvy přijala natolik, že se ve stories na instagramu odhodlala sdílet fotku bez filtrů a úprav. Fanoušci tak mohli vidět, jak nyní vypadají jizvy po tragické nehodě.

Pro Blesk uvedla: „Jizva je hloubkové poranění kůže a jen tak odstranit nelze. Jde zlepšovat lasery a dalšími estetickými zákroky postupně a je to běh na dlouhou trať a i já plánuji podstupovat další zákroky pro zploštění a zlepšení jizviček.“

V rámci stories se Tynuš také svěřila, jak to má s muži. Reagovala tak na názor jednoho z fanoušků, že by nikdy nechodila s mladším mužem. K tomu uvedla, že nejde ani tak o věk jako o zkušenosti a myšlení daného pána. Ačkoliv má ve svém okolí mladší nebo stejně staré muže, po svém boku si dokáže představit zatím jen staršího partnera.

Zdroj: Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články