Pokáč by svého syna nejradši i kojil. Má však důvod, proč ho nechce ukázat světu

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pokac
Zdroj: Robert Klejch / CNC / Profimedia

Populární český písničkář Jan Pokorný, který je známý pod uměleckým jménem Pokáč, měl uplynulý rok pořádně divoký. Kromě toho, že vydal nové album, tak se stihl stát otcem a také manželem. Obě své nové role si nemůže vynachválit.

Hudebník Pokáč už se dá považovat za stálici české hudební scény. Některé jeho písně mají na YouTube přes deset milionů zhlédnutí. V anketě Český slavík dokonce získal druhé místo v kategorii Zpěvák roku.

Syna drží v utajení

Nyní zažívá velký úspěch i v soukromém životě. Vše začalo na jaře, kdy se mu narodilo jeho první dítě, syn Teodor. Pokáč je z životní role tatínka úplně nadšený.

„Zpívám mu, a kdybych mohl kojit, tak to dělám taky,“ svěřil se dojatý zpěvák v pořadu TN.CZ TALK! Zveřejňovat své fotografie se synem na sociálních sítích ovšem nehodlá.

„Nebudu je zveřejňovat, než si bude moct sám rozhodnout, co chce dávat na internet a co ne,“ vysvětlil Pokáč ve stejném rozhovoru.

Slavná přítelkyně

Stejně tajnůstkářský byl i v souvislosti i se svým dalším životním krokem. Tím byla svatba s jeho přítelkyní a matkou malého Teodora.

Tou je bývalá olympionička Eliška Klučinová. Ta se proslavila ve světě sportu jako talentovaná sedmibojařka. Svou aktivní kariéru ukončila v roce 2019, a to po vleklých zdravotních problémech.

Tajemná svatba

Jejich velký den se konal 5. října roku 2021. Manželům Pokorným se podařilo obřad zcela utajit. Jediný, kdo je částečně prozradil, byl jeden z hostů, zpěvák Voxel.

Ten přidal fotografii ze svatebních příprav na své sociální sítě. Sám Pokáč se pak k svatbě doznal až další den, kdy na svůj Instagram přidal krásnou svatební fotografii.

Zdroj: Blesk.cz, Idnes.cz, Tn.nova.cz,

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články