Podle Agáty Hanychové se Krainová oblékla na galavečer Miss nevhodně. Soukup zkritizoval hluboké výstřihy obecně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Agata Hanychova
Zdroj: Nextfoto

Je jí sice 50, nebojí se ale odvázat. Simona Krainová na galavečer Miss Czech Republic dorazila ve velmi odvážném modelu, který odhaloval především výraznou část jejího hrudníku. Ona sama byla na svůj outfit hrdá, kritiky se ale dočkala od Agáty Hanychové.

„Je to overal od Jakuba Ponera. Vymýšleli jsme to spolu. Odvážili jsme se jít do něčeho crazy. Dress code to povoluje. Mám ráda róby, ale mám jich dost, jsem přesycena,“ svěřila se Simona ohledně svého modelu serveru Super.

Simona Krainová

Zdroj: Nextfoto

Podle Blesku Simona s kritikou počítala. Prohlásila, že bylo teplo, a ona se tak chtěla jednoduše trochu svléknout. Je jí ale jasné, že model nezůstane bez ohlasů. A připomínky dorazily velmi brzy, například i z úst Agáty Hanychové.

Nehodí se to

Hanychová se sama objevila na galavečeru v tmavě modrých šatech po boku elegantně oblečeného Jaromíra Soukupa. Celá akce byla podle jejích slov velmi povedená. Přesto ale jedna věc trochu situaci kazila, a to právě model Simony Krainové.

„Myslím si, že Miss má být o oslavách krásy těch soutěžících. Ne tam předvádět svoje tělo. A mělo by se to respektovat a svoje úchylky trošku upozadit. Když se jdete podívat na fotbalový zápas, taky jim tam nelezete na hřiště. Ale já nechci nikoho hanit, já na to nemám náladu,“ uvedla v živém vysílání na svém instagramu.

Rýpnul si i Soukup

Ani partner Hanychové Jaromír Soukup nenechal celou situaci bez povšimnutí. Rýpnul si obecně do všech modelek, které se na galavečeru objevily s velkým výstřihem. Podle jeho slov se jen předháněly v tom, která ukáže víc.

„Ten souboj o odhalenou bradavku u diváků byl až trapný. Já si myslím, že ty dámy, které se tam potřebovaly vyexhibovat až skoro jako nahé, neměly moc respekt k účastnicím, to se mi moc nelíbilo. Odhalené bradavky patří třeba na ples, filmovou premiéru nebo na zahájení karlovarského filmového festivalu. Když soutěží ty holky o miss, proč strhávat pozornost na sebe?“ uvedl podle serveru Expres.

Zdroj: Super, Blesk, Extra, Instagram, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články