Podle Agáty Hanychové chlapi po 40 smrdí zatuchlinou. Blonďatý viking Jaromír Soukup je asi výjimkou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová si ve svých 37 letech našla nového partnera. Pár týdnů chodí s třiapadesátiletým mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Tuto informaci potvrdila několika médiím, není se tak čemu divit, že se kolem ní strhla obří pozornost.

Svůj vztah odmítla Hanychová jakkoli komentovat. Jelikož je ale její nový partner o 16 let starší, radila se podle webu Život v Česku s kamarádkou Ornellou Koktovou. Ta si totiž v roce 2015 vzala o 30 let staršího Josefa a serveru prozradila, že opravdu dala Agátě pár rad.

„Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní. Bavila se se mnou o tom, jaké to vlastně je chodit se starším mužem, protože se nikdy nevídala s nikým starším. Do té doby chodila vždy s někým, kdo je věkově přibližně starý jako ona. Tak jsem ji uklidnila, že to není žádný horor,“ řekla Koktová v rozhovoru.

Statisticky moc velké naděje nemají

Agátě ani Jaromírovi to v životě s partnery prozatím moc nevycházelo. Fanoušci si tak nejsou jisti, zda to tentokrát dopadne dobře, nebo se bude jednat opět o velmi krátký románek, který skončí jen další mediální aférou. Ani jeden z nich totiž není úplně svatý.

Soukup chodil od roku 2013 s herečkou Kateřinou Brožovou, v roce 2020 pak chodil s operní pěvkyní Terezou Mátlovou, po čtyřech měsících se ale vztah rozpadl. Z předchozího manželství má dvě děti. Hanychová se v roce 2013 provdala za hudebníka Jakuba Prachaře.

10 chlapů za 2 roky

Ačkoli jejich lásce řada lidí věřila, nakonec bylo jejich manželství roku 2020 oficiálně ukončeno. Od té doby se dala Agáta na střídání partnerů. Těch měla za dva roky dohromady devět, Soukup je jejím desátým. Zdá se ale, že změnil některé její pohledy na svět.

Ještě nedávno totiž Agáta o starších mužích prohlašovala věci, které by si teď asi neměla dovolovat. Není tomu tak dávno, co řekla během živého vysílání na svém instagramu, že by s nikým starším 40 let nechodila. „Mně přijde, že starý chlapi strašně smrdí, že chlapi od čtyřiceti výš smrdí zatuchlinou,“ řekla podle Extra.

V tu dobu už ale podle webu se Soukupem chodila. Jak se na její slova nový přítel tvářil, to není jasné. Pro ty, kteří sází na několikaměsíční vztah dvojice, je to ale jen další bod k dobru. Agáta v rozhovoru prozradila i to, že ideální typ chlapa je podle ní blonďatý viking.

Přes jaké brýle se na Soukupa Agáta dívá, že v něm takového chlapa vidí, to je skutečně otázkou. Už jednou si ale Soukup spletl rozhovor s rande a velmi okatě s Hanychovou flirtoval ve své show. Možná je tak jeden velký omyl celý tenhle nový vztah?

Zdroj: Život v Česku, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články