Pochutnal bych si na vás, Halinko. Halina Pawlowská se po zhubnutí dočkala různorodých komentářů

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Halina Pawlowska
Zdroj: Nextfoto

Halina Pawlowská vždy byla známá jako žena, která se nestydí za postavu „krev a mlíko“. Ze svých kil si sama ráda udělala v televizi legraci a nikdy se netajila tím, že má ráda dobré jídlo. V poslední době se ale u jejích fotografií objevuje čím dál více slov chvály na změnu postavy, kterou spisovatelka prochází.

Nedávno se ukázala na sociální síti fotka, na které je Halina téměř poloviční. Někteří lidé si samozřejmě rýpli a připsali, že photoshop je mocný, mnozí ale herečku pochválili a uvedli, že vypadá báječně, píše Super.

Chodský koláč

Halina se dočkala velké pochvaly i u další fotografie, kterou sdílela. „Dostala jsem chodský koláč, ale moc jsem toho v tom vedru nenachodila,“ napsala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halina Pawlowská (@halinapawlowska_official)

Na snímku sedí na lavičce a ukazuje sledujícím nádherné dílo, ze kterého se člověku sbíhají sliny. „Halino, vy jste vtipná za každé situace. Já bych si udělala k němu kávičku a potom si lehla,“ vzkázala uživatelka xantipalahodna.

Pochvala nejen za smysl pro humor

Že je Halina Pawlowská vtipný člověk, který si dělá legraci ze všeho, to lidé vědí. Dočkala se proto celé řady vysmátých smajlíků a ocenění za její povedený vtip.

Kromě toho se ale našli také jedinci, kteří si všimli její proměny a pochválili herečku za její vzezření. „Koláč ujde, ale vy jste bombastická. Přijdete mi poslední dobou hezčí a hezčí a namísto koláče bych si nejraději pochutnal na vás, Halinko,“ napsal Jironek22.

Sama Halina ale podle Blesku vysvětlila, že je stále stejná. Pokud se prý někomu zdá na fotkách štíhlejší, je to jen tím, že jde o lichotivý záběr.

Zdroj: Instagram, Super, Extra, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články