Pobřežní hlídka: Z krásné plavčice Lani je po 24 letech plastová barbie. Neuvěříte, kam až to nechala zajít

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
carmen electra pobrezni hlidka
Zdroj: Profimedia

Přestože oslaví Carmen Electra za dva roky padesátku, na sex-appealu jí to vůbec neubírá. Právě naopak. Hvězda seriálu Pobřežní hlídka se klidně ukáže nahá ve vaně. Tep především mužských fanoušků tak stoupá vysoko. Ne všichni ale sexy skoro-padesátnici chválí.

Podle některých si Carmen Electra, která se místo Pamely Anderson proháněla v červených plavkách na plážích v seriálu Pobřežní hlídka, hraje na něco, co už dávno není.

Už to není, co dřív

Carmen je sice krásná, ale od režisérů moc příležitostí nedostala. Hrála ve spoustě filmů a seriálů, ale pro mnoho lidí zůstává jen tou „sexy holkou“ odvedle.

Rozhodla se, že to zkusí jinak. Vrhla se do modelingu, zkoušela to i jako tanečnice a bohužel si myslela, že by mohla uspět i ve zpěvu.

Neuspěla ani v jedné oblasti, a tak se musela smířit s tím, čím jí příroda obdařila nejvíce.

Pořád je to šmrncovní kočka, která se na sociálních sítí klidně ukáže odhalená, ale zkrátka už to není to, co bývalo. Navíc si i dva roky před padesátkou hraje na dvacítku, což už se prostě nenosí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Carmen Electra (@carmenelectra)

Stárnutí nenávidí

A nenosí se ani filtry, kterými pravidelně upravuje své fotky. A když nepomohou filtry, selfíčka nehezky vyretušuje.

Na takových fotkách vypadá nepřirozeně a není si ani podobná, což je v době, kdy letí co největší přirozenost, docela průšvih. Carmen si ale nedokáže všemožné úpravy odpustit.

Bývalá herečka a playmate má zkrátka pocit, že když jí je čtyřicet osm let, tak má nejlepší léta za sebou. Doby, kdy visela na plakátech snad v každém chlapeckém pokojíčku, už jsou dávno pryč.

I když má stále postavu bohyně, ona sama se se stárnutím nedovede smířit. Asi nikoho by nepřekvapilo, kdyby měla jednu plastiku vedle druhé.

Carmen ale není jen sexbomba, která se na sociálních sítích pochlubí odhalenými fotkami. Občas se umí i hezky obléknout, nechat vyniknout svou krásnou postavu a ukázat, že padesátka zas možná není tak hrozná, jak si myslí.

Autor: Barbora Turková

Související články