Po návratu k bývalé přítelkyni mluví Petr Vojnar o miminku. Přál si ho už s Vondráčkovou

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Petr Vojnar
Zdroj: Profimedia

Petr Vojnar se po rozchodu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou vrátil ke své bývalé přítelkyni Lence. A stejně jako u Lucie ani u Lenky by se nebránil miminku.

Je to již rok, co vyšlo najevo, že Lucie Vondráčková a Petr Vojnar tvoří pár. Nikdo tuto dvojici moc nechápal a mnoho lidí si utahovalo z jejich stylu oblékání.

Plánoval si se zpěvačkou miminko

Když byl jejich vztah v začátcích, tak pěl moderátor samou chválu na zpěvačku i její syny.

„Včera jsme byli i s dětmi u vody, kluci si naprosto fantasticky hráli. Lucka má starší kluky, takže toho mého přijali jako takového brášku benjamínka, o kterého se starají. Je to moc hezké,“ řekl minulý rok v srpnu pro iDNES.

A zároveň přiznal, že pokud jim to s Luckou vydrží, přál by si miminko.

„Bavili jsme se o tom, že oba bychom si ještě přáli jedno dítě. Pokud nám to spolu vydrží, tak z logiky věci ho budeme mít spolu. Pokud nám to nevydrží, tak ho spolu mít nebudeme. Tohle člověk ale plánovat nemůže. Někdy to klapne, někdy ne,“ uvedl dva měsíce na to v rozhovoru pro Kafe.

Jak však nyní již všichni víme, dvojici to nevydrželo. Nejspíše navždy zůstane záhadou, co se mezi těmito dvěma stalo, že se v tichosti rozešli a ještě několik týdnů po rozchodu ani jeden z nich nechtěl nic potvrzovat.

Petr je teď ale opět zadaný, vrátil se k bývalé přítelkyni. A hádejte co? Plánuje miminko!

Miminko podruhé

S přítelkyní Lenkou byl od roku 2019 a těsně po rozchodu se dal dohromady s Luckou, aby se pak těsně po rozchodu s ní dal opět dohromady s Lenkou. Ještě stíháte?

„Ano, jsme spolu, funguje to a je to fajn,“ potvrdil moderátor staronový vztah s tím, že dále se k ničemu nechce po zkušenostech vyjadřovat.

Nakonec však udělal výjimku a pro Extra řekl něco bližšího k jejich vztahu.

„S Lenkou jsme měli nějakou dobu odlišný názor na zásadní věci ve vztahu. Dohodli jsme se, že se rozejdeme, ale nebylo to přímo kvůli Lucce, i když se to časově propojilo,“ vysvětlil moderátor důvod rozchodu.

Nyní však všechno nejspíše klape tak, jak má, a moderátor by si ke svému synovi Sebastianovi přál ještě holčičku.

„Už mám kluka, tak by bylo fajn, kdyby to byla holka, ale samozřejmě je to jedno, hlavně, když je dítě zdravý, ale kdybych si mohl vybrat, tak určitě holku,“ svěřil se s plány do budoucna.

Tak snad se mu ten sen tentokrát splní a dočká se potomka, o kterém tolik mluví.

Zdroje: iDNES, Kafe, OnlyU, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články