Po létech mlčení velké usmíření? Miroslav Etzler zveřejnil fotografii s bratrem

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Etzler Miroslav
Zdroj: Profimedia

Herec Miroslav Etzler a jeho starší bratr, novinář Tomáš Etzler, spolu dlouhá léta nemluvili. Ještě loni to vypadalo, že k usmíření nikdy nedojde. Nyní se ale možná blýská na lepší časy. Herec totiž nedávno zveřejnil jejich společnou fotografii na svém instagramu.

Miroslav Etzler je populární herec. Nejvíce se proslavil zřejmě rolí v seriálu Pojišťovna štěstí, ale objevil se také v Ordinaci v růžové zahradě či v seriálu TV Prima Polda.

Nikdy si příliš blízcí nebyli

Jeho starší bratr Tomáš je uznávaným novinářem. Pracoval jako pro Českou televizi, ale také pro CNN. Za svou práci byl oceněn cenou Emmy.

Oba bratři měli zřejmě už od počátku velmi komplikovaný vztah. Tomáš stále pobýval v zahraničí a se svou rodinou příliš v kontaktu nebýval.

Vše vygradovalo smrtí maminky

Ještě větší krize zřejmě přišla, když jim umírala maminka. „Za Tomášova působení v CNN jsme měli velký konflikt. Pět let jsme byli úplně bez jakéhokoli kontaktu,“ svěřil se kdysi deníku Super.cz.

„Rozdělila nás paradoxně smrt naší maminky, která měla Alzheimerovu chorobu,“ doplnil. Veškerá péče tehdy padla na bedra Miroslavovi, což byl pravděpodobně i důvod jejich sváru.

Velké usmíření?

Ani v loňském roce nevypadal jejich vztah příliš růžově. Populární herec totiž tehdy ležel v nemocnici kvůli oboustrannému zápalu plic, který byl způsoben koronavirem.

Jeho bratr mu tehdy neposlal zrovna povzbudivou zprávu. „Já si zase myslím, že lidé, celoživotní astmatici, by se měli nechat v šestapadesáti očkovat a neměli by být bezohlednými sobci, zejména, když jsou otcové malého kluka,“ napsal tehdy podle Blesku starší z bratrů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený mireketzler (@mireketzler)

Nyní to ale vypadá, že se blýská na lepší časy. Miroslav totiž ve čtvrtek zveřejnil na svém instagramu fotografii, kde je kromě jeho malého syna také jeho bratr. „Rocková skupina TROS ETZLOS!“ napsal ke snímku. Tak snad už jim to usmíření vydrží.

Zdroj: Super.cz, Blesk, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články