Po Davidovi Gránském fanynky šílí. On však už skoro 12 let patří této krásce. Podívejte se, jak vypadá

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
david gransky
Zdroj: Profimedia

David Gránský aktuálně září na televizních obrazovkách jako mladý doktor v seriálu Sestřičky, fanynky si však získal už v soutěži X-Factor nebo v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Jenže všechny dívky a ženy mají už pěknou řádku let smůlu. David už svou vyvolenou našel. Ukážeme vám, o koho jde a jak jeho milovaná vypadá.

David svým sladkým kukučem okouzlil nejednu dívku už v roce 2008, kdy se dostal do finále soutěže X-Factor ve své kategorii.

Pak se objevil v seriálu Vyprávěj a jako Danny Ježdík v dalším hitu Gympl s (r)učením omezeným.

Účinkoval i v pořadu Tvoje tvář má známý hlas a aktuálně hraje doktora v seriálu Sestřičky, který navazuje na Modrý kód.

Pár už skoro dvanáct let

Zatímco fanynky přemýšlely, jak tohoto fešáka získat, on už byl dávno zamilovaný. Zahořel pro krásnou Nikolu, s níž tvoří pár už skoro dvanáct let.

V červnu roku 2019 se vzali v resortu Svět v Úžicích. Svatbu se zamilovanému páru podařilo utajit. Každopádně si to prý novomanželé velmi užili. Není divu, vždyť se veselili dohromady tři dny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikola Gránská (@nikcuusek)

A co tajemná Nikola Gránská dělá? Je majitelkou optiky, která se nachází v pražských Dejvicích. David byl dokonce její tváří a pomáhal jí s propagací.

Jak se vyjadřoval v médiích, je to takový rodinný podnik. Herec je na něj a na svou manželku jistě velmi pyšný.

Vášnivá čtenářka

Půvabná rudovláska na svém Instagramu sdílí fotografie týkající se její práce, ale i osobního života a trávení volného času.

Kromě snímků s jejím manželem je u ní k vidění spousta dalších zajímavých věcí. Nikola má ráda procházky se svou čivavou nebo čtení.

„Miluju knížky. A miluju, když se do nějaké tak začtu, že se ze mě stane asociál. To se mi děje dost často,“ napsala k jedné své fotografii pohledná Nikola.

Autor: Alice Konopásková

Související články