Po 17 letech Tereza Kostková uvažuje o odchodu ze StarDance. Diváci si bez ní soutěž nedovedou představit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tereza Kostkova
Zdroj: Nextfoto

StarDance moderuje Tereza Kostková již neuvěřitelných 17 let. Ačkoli se taneční páry i porota každý rok mění, její osobnost si s pořadem jednoduše spojí každý. Teď prý ale přemýšlí o tom, že by předala žezlo někomu dalšímu.

Tereza je zkušená moderátorka, která už za všechny ty uběhlé roky ví, jak komunikovat se soutěžícími, kdy říct nějakou vtipnou hlášku a kdy naopak nahodit dojatý obličej. Jak navíc několikrát ukázala, sama je také velmi dobře pohybově nadaná. Na post moderátorky této soutěže se tak jednoznačně hodí více než kdokoli jiný.

A to si myslí i její fanoušci. „Nejlepší! Nikdo jiný by se nehodil,“ píše na instagramu sledující Olsakoja. „Jsou to úžasňáci a skvělí moderátoři! Bez vás by to nešlo! Jo a v tom tanci se můžete klidně i víc odvázat,“ vzkázala Kostkové a jejímu moderátorskému partnerovi Marku Ebenovi paní Marie.

Čím starší, tím vkusnější

Tereza během přímých přenosů vždy vypadala skvěle. Každý rok se na ni ale hrne víc a víc chvály. Server Pro ženy podotýká, že čím je Tereza starší, tím jsou její modely vkusnější, a tím dokonaleji v roli moderátorky působí.

Po boku moderátorky od samého začátku působí Marek Eben, který je taktéž velmi elegantní a na svůj post se skvěle hodí. Teď se ale zdá, že se ikonická dvojice možná brzy rozpadne. Tereza totiž přemýšlí o odchodu.

Konec slavné moderátorské dvojice?

„Člověk se stává součástí značky a zlidští ji. Toho si strašně vážím. Ale zároveň bychom se všichni měli připravovat na to, že by to nemělo trvat donekonečna. Není to neúcta k lidem ani k pořadu,“ vysvětluje moderátorka v pořadu Na kafeečko.

Doplňuje, že v její profesi je důležité věci včas opouštět a nacházet nové. O tom, zda je současná série StarDance její poslední, zatím s jistotou nepromluvila. Možná ještě ani sama není rozhodnutá, ale už to, že o odchodu přemýšlí, je pro mnoho fanoušků pořadu velká rána.

Zdroj: Lifee, iDNES, Aha!, Pro ženy, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články