Petru Janů překvapila neohlášená návštěva: Na hlavě jsem měla úplný Boubín

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Janu Petra
Zdroj: Nextfoto

Být známou osobností je někdy pořádná řehole. Své o tom ví i zpěvačka Petra Janů, která se nedávno stala obětí jedné ze svých fanynek. Ta se neváhala vydat za svým idolem až na její chalupu, aby se s ní mohla vyfotit. Známá zpěvačka ji však musela rázně odmítnout.

Interpretka hitu Už nejsem volná patří k našim nejznámějším zpěvačkám. Není proto divu, že má pořádnou dávku fanoušků, kteří ji vždy rádi vidí.

Nečekaná návštěva

Nedávno se ale svěřila časopisu Téma s ne příliš příjemným zážitkem, který prožila s jednou svojí obdivovatelkou.

„Zrovna jsem odpočívala. Otevřu dveře a tam stojí paní, více než dospělá, se svým manželem. Říkala jsem si, co se to děje?“ začala své vyprávění.

Fanynku musela odmítnou

Zpěvačka příliš nechápala, co po ní dva cizí lidé u její chalupy chtějí. Když se pak dozvěděla důvod jejich návštěvy, nedokázala vyjít z úžasu.

„Paní na mě hned spustila: Dobrý den. Tak jsme vás přece našli. Dalo nám to takové práce. Museli jsme se po cestě různě doptávat. Vyfotíte se se mnou?“ vyprávěla zpěvačka.

„Byla jsem z toho v šoku, neupravená, úplný Boubín na hlavě… Musela jsem ji v tu chvíli s fotkou odmítnout,“ uzavřela děsivou příhodu Petra Janů.

Na chalupě chce mít klid

Slavná umělkyně nedokázala pochopit, jak mohlo někoho napadnout takhle narušit její soukromí. A ještě přijít s takovouto prosbou.

„Nedělejte to! Chci na chalupě přece jen mít svůj klid,“ poprosila nakonec. Se svými fanoušky se totiž vždy ráda vyfotí například po koncertě či při jiné veřejné události.

Zdroj: AHA!

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články