Petra Nesvačilová vyrazila na křest diáře. Bříško už neschová ani pod zeštíhlující černou

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
petra nesvacilova
Zdroj: Profimedia

Že je Petra Nesvačilová zadaná, se ví teprve několik měsíců. Dlouho svůj vztah tajila, snad dokud si nebyla jistá, že je její partner stoprocentně ten pravý. Když oznámila, že opravdu s někým chodí, bylo to už v pozdní fázi vztahu, což dokázalo i těhotenství, o kterém se veřejnost dozvěděla od Blesku několik týdnů poté. Čas letí a herečka, známá například z třináctidílného seriálu Osada nebo z televizní soutěže Inkognito, už je v osmém měsíci těhotenství.

Dlouhé tajení těhotenství

V rozhovoru pro Blesk povyprávěla o tom, jaké to vlastně bylo těhotenství před světem tajit a důvody, proč tomu tak bylo. „Jsem extrovert, mám ráda premiéry a pozornost, která k tomu vede. Co se ale týká osobního života, jsem hodně introvertní. Proto jsem to tajila,“ prozradila.

„Ale bylo mi špatně. Měli jsme noční natáčení do šesti večer do sedmi do rána. Chodila jsem po kolenou, nebylo mi dobře a říkala jsem si, pane bože. Ale zvládli jsme to a teď už to nejde skrýt,“ podotkla ještě herečka, která by se miminkem nejspíš nepochlubila ani po porodu, kdyby ji k tomu nepřinutily okolnosti a rostoucí bříško.

Plánuje porod jako večírek

Těhotenským břichem se konečně pochlubila v Show Jana Krause. A nejen tím. Přidala i další detaily ohledně svého stavu. „Je tam ještě tak měsíc čas, ale i teď už by to klidně mohlo být,“ prozradila blížící se termín.

petra nesvacilova

Zdroj: Profimedia

Porod si už plánuje dopředu a kromě lékaře má u něj být přítomna i porodní asistentka, dula a Petřin tajemný partner.

„Říkala jsem si, že bude fajn, když mi budou všichni fandit a říkat, jak jsem skvělá. Já si tak nějak naivně představuju, že to bude takový večírek. Jsem taková společenská, mám ráda oslavy, rodinné srazy, oslavu svých narozenin,“ překvapila Krause svým zkresleným názorem na porod. Jestli vše půjde podle jejích představ, se dozví, až ten veliký den nadejde. My si ale večírek představujeme trochu jinak.

3. října se vydala na křest diáře, na kterém spolupracovala s Hankou Vagnerovou, a nastávající mateřství jí očividně svědčí. Bříško už neschová ani pod zeštíhlující černou, vypadá ale nadmíru spokojeně.

Zdroje: Show Jana Krause, Blesk

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články