Petra Nesvačilová dlouho tajila svého partnera. Teď se těší na příchod společného potomka

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Nesvacilova Petra
Zdroj: Václav Šlauf / MAFRA / Profimedia

Petra Nesvačilová je velká tajnůstkářka. Teprve před pěti měsíci přiznala, že má nového partnera. O několik týdnů později se ukázalo, že je nejen zadaná, ale také těhotná. O plánech na porod promluvila nedávno v pořadu Show Jana Krause. Moderátor se nestačil divit.

Petra Nesvačilová je sympatická herečka, která je známá svou výřečností a bezprostředností. Své soukromí si ale krásná brunetka spíše hlídá.

Partnera dlouho tajila

Na prvního máje se na svém instagramu pochlubila tím, že má nového přítele. Z nového partnera tam ale příliš vidět nebylo a Petra byla i nadále velmi tajemná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Nesvačilová (@petranesvacilova)

„Není herec ani režisér. Jsem ráda, že to je člověk mimo branži. Jsem na něj hrdá, jaký je. Je to dobrý člověk,“ prozradila tehdy deníku Super.

Těhotenství jako překvápko

Velké překvapení přišlo během karlovarského filmového festivalu. Objevily se totiž spekulace, že je Petra těhotná. Její volné šaty, které na akci oblékla, tyto drby ještě více přiživily.

Nakonec se ukázalo, že je „na každém šprochu, pravdy trochu“. Herečka to potvrdila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Ano, budu maminka, je to tak. Kdy to bude? Podzim, zima,“ svěřila se tehdy.

Nyní o svém požehnaném stavu promluvila v Show Jana Krause. Tam mimo jiné uvedla, že nadcházející porod bude podle ní pořádný mejdan.

V porodnici bude plno

„Já si tak nějak naivně představuju, že to bude takový večírek. Jsem taková společenská, mám ráda oslavy, rodinné srazy, oslavu svých narozenin,“ popsala překvapenému moderátorovi podle deníku iDNES.

V den D plánuje mít v porodnici nejen lékaře, ale také porodní asistentku, dulu a také svého partnera. Na sále tak bude zřejmě velmi živo.

„Říkala jsem si, že bude fajn, když mi budou všichni fandit a budou říkat, že jsem skvělá,“ vysvětlila. Tak snad se její přání vyplní a vše dopadne, jak má.

Zdroj: iDNES, Super, Instagram, YouTube

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články