Petra Němcová zazářila na oscarové party Eltona Johna v zelených šatech vyrobených z ananasových listů

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Petra Nemcova
Zdroj: Profimedia

Na letošním předávání Oscarů se objevila velká spousta celebrit, které se předvedly v dokonalých róbách a zaujaly své fanoušky. I když ne každá si odnesla domů sošku, všem to slušelo. Mezi slavnými, kteří okouzlili svým vzhledem, se objevila i česká topmodelka Petra Němcová.

Oscary letos ovládl film Všechno, všude, najednou, který proměnil většinu z 11 nominací. Češi se letos sošky nedočkali, připomínají Novinky.

V róbě z ananasových listů

Na party, kterou pořádal Elton John se svým partnerem k příležitosti sledování udílení Oscarů se objevila i česká modelka žijící v zahraničí Petra Němcová.

Ta se předvedla v nádherných světle zelených šatech a okouzlila na první pohled nejen pány.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova)

Na své sociální síti prozradila, že šaty, které oblékla, jsou vyrobeny z ananasových listů. Dlouhá róba jí krásně sedla a ukázala v ní všechny své přednosti. Model doplnila vkusnou kabelkou béžové barvy.

Sebevědomá kráska

K zeleným šatům Petra skvěle zvolila i doplňky. Na krk si vzala náhrdelník stejné barvy, na pravou ruku pak decentní pozlacený náramek. Uši jí ozdobily velké modré náušnice.

K tomu všemu je vidět, že Petra se ve světě showbyznysu pohybuje pravidelně a ví, jak se před fotografy tvářit. Na snímcích vypadá skvěle, předvádí zdravé sebevědomí a úsměvem ohromuje davy.

Na svém instagramu uvedla, že si celý večer velmi užila, jedním z největších zážitků pro ni bylo vystoupení Eltona Johna. Sledování předávání Oscarů považuje za smysluplnou akci, při které mohla strávit čas i se svými přáteli.

Zdroj: Instagram, Novinky

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články