Petra Němcová si užila pyžamovou párty se synem. Toho vede ke zdravému životnímu stylu, místo sladkostí jí quinou

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Petra Nemcova s manzelem
Zdroj: Profimedia

Petra Němcová společně s manželem a jejich synem Bodhim dorazila do Prahy. Roztomilý okatý klučina je dokonalým spojením obou rodičů a pyžamovou párty první noc v hotelu si očividně užil. Rodiče jej vedou ke zdravému životnímu stylu, ale dle všeho Bodhimu chia semínka namísto čokolády vůbec nevadí.

Petra Němcová se rozhodla pro alternativnější styl výchovy. Ačkoliv to byli právě lékaři, kteří zachránili jejího syna Bodhiho, tak se modelka uchyluje spíše k alternativním metodám výchovy a stravování.

Medicína syna zachránila

Své první a zatím jediné dítě má modelka se svým manželem a podnikatelem Benjaminem Larretchem.

Bodhi, což v překladu znamená osvícení, se narodil šest týdnů před termínem a jednalo se o akutní císařský řez.

„Vždy jsme plánovali, že příchod našeho dítěte bude co nejpřirozenější bez léků, a nakonec jsme se spoléhali na moderní medicínu, která naše dítě zachrání, a nemohli jsme být vděčnější,“ prozradila Petra bezprostředně po synově narození.

Zdravý životní styl

O co přišla během synova narození, si nyní vynahrazuje během výchovy. A to zejména v oblasti potravin.

Jak se svěřila na svém instagramu, synovi nedávají vůbec cukr, protože je návykový.

„Když byl Bodhi malý, dozvěděli jsme se, že děti, které v dětství jedí potraviny s vysokým obsahem cukru, mohou častěji onemocnět srdečními chorobami, cukrovkou, obezitou, rakovinou, vysokým krevním tlakem,“ vysvětlila důvod, proč syn dostává quinou nebo domácí chia pudink namísto sladkostí.

K snídani je tak syn zvyklý jíst konopná semínka s kokosovým olejem, k obědu má pohanku s avokádem a k večeři domácí rostlinnou pizzu.

Každé ráno se navíc modlí společně se svou maminkou „za vyšší frekvenci vědomí kolem nás, v lidstvu a celkově na Zemi“, jak tento rituál modelka nazvala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova)

Pyžamová párty

Petra Němcová se nyní s rodinou nachází v Praze. Z hotelu zveřejnila videa se svým roztomilým synem, který si užívá pyžamovou párty.

Bodhi má světlé vlásky po mamince a tmavší pleť po tatínkovi, což je společně s jeho velkými kukadly naprosto dokonalá kombinace.

V rámci série videí pak hrdá maminka natočila i domácí divadlo s maňásky v podání svého manžela, které si její synek skutečně užil.

Zdroj: Daily Mail, Maminka, OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články