Petra Kvitová řekla svému trenérovi ANO. Původně šlo jen o kamarádskou výpomoc

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petra kvitova
Zdroj: Profimedia

Petra Kvitová se bude vdávat. Její partner a zároveň také trenér Jiří Vaněk ji požádal o ruku. Tenistka se pochlubila na své sociální síti, kde zaskočila řadu fanoušků. Ti jsou z novinky nadšení a pod snímkem jí ve velkém gratulují.


Dle deníku Expres se na začátku vztahu Kvitová svěřila, že šlo původně jen o kamarádskou výpomoc, ze které se nakonec vyklubal vztah. Jiří se tehdy rozváděl a tenistka si ho vodila domů, vysvětlila ale, že mu jen pomáhala během rekonstrukce bytu a rozpadu vztahu.

Nakonec se ale z tohoto přátelství skutečně stal vztah. „Někdy se to tak prostě vyvine. Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, tak dlouho se nás všichni ptali, až se z nás stal pár,“ objasnila zhruba před rokem. „Akorát vloni, když se rozváděl a rekonstruoval byt, jsem mu pomohla, ale nic víc. To až letos,“ řekla v rozhovoru pro iSport.

Osudný rok 2016

Kvitová se zná s Vaňkem dlouho. Od roku 2016 spolupracují na profesionální úrovni, tehdy jí začal pomáhat s tréninky. V tu dobu ji nejspíš ještě nenapadlo, že by spolu někdy mohli plánovat svatbu. Vaněk byl 18 let ženatý a ona mu později pomáhala, když jeho vztah selhal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Kvitova (@petra.kvitova)

Nakonec se z trenéra a tenistky stal skutečně pár a už nějaký čas plánují společnou budoucnost. A teď je vidět, že to berou skutečně vážně. Jiří se odhodlal a Petru požádal o ruku na Wimbledonu. A podle jejího příspěvku na instagramu má sportovkyně obrovskou radost.

Radostná novinka

„Chci se s vámi podělit o radostnou zprávu. Řekla jsem ANO na svém oblíbeném místě,“ napsala k fotografii, na které objímá svého partnera. Ona i Jiří se usmívají od ucha k uchu a vypadají jako velmi šťastný a sympatický pár. Petra ukázala na snímku i nádherný prsten, který od partnera dostala.

Její lásku oslavují nejen fanoušci, ale také řada celebrit, které se s Petrou znají osobně a její velké štěstí jí přejí. Srdíčka pod fotku připsaly například Barbora Strýcová nebo Beata Rajská. „To je moc pěkná novinka, Peti,“ napsala módní návrhářka.

Ke gratulacím se přidávají i fanoušci, a to nejen z České republiky, ale i mnoha jiných zemí. Díky svým sportovním úspěchům má Petra totiž fanklub po celém světě. „Gratulujeme vám a přejeme do budoucna jen to nejlepší,“ vzkázal jeden fanoušek i s rodinou z USA.

„Moc vám gratuluji. A ta fotka je úžasná, přeji vám to,“ dodal další sledující současné české jedničky. Petra se i nadále soustředí na svou kariéru, je ale očividné, že díky žádosti o ruku dostal její život novou zásobu energie. Fanoušci teď doufají, že ji využije nejen v osobním, ale také pracovním životě.

Zdroj: Instagram, iSport, Expres, Sport aktuálně

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články