Petra Kvitová poslala pozdrav z Paříže. S partnerem si užili romantickou procházku čtvrtí Montmartre

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petra kvitova
Zdroj: Profimedia

O tom, že spolu Petra Kvitová a její sportovní kouč Jiří Vaněk tvoří pár, se spekulovalo dlouho. Loni v srpnu nakonec tenistka přiznala, že je skutečně spojuje víc než jenom sport. V současné době už jsou svým vztahem známí, a fanoušky proto nepřekvapila ani nová fotografie, kterou Petra sdílela na sociální síti.

„Někdy se to tak prostě vyvine. Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, tak dlouho se nás všichni ptali, až se z nás stal pár,“ prozradila téměř před rokem sportovkyně v rozhovoru pro iDNES. A zatím se zdá, že ponorkovou nemoc ještě Petra s Jiřím nemají.

Ačkoli spolu tráví čas ve svém osobním volnu i po pracovní stránce, vypadá to, že jim všechno skvěle klape. Petra to nedávno potvrdila i snímkem na svém instagramu. Pochlubila se, jak se svým přítelem tráví čas ve Francii, a doporučila fanouškům tip na výlet.

Náročný, ale krásný den

„Včera to bylo náročné. Ale jak lépe strávit den než procházkou po Montmartre?“ napsala Kvitová ke svému příspěvku. Procházku po francouzské čtvrti spolu s výšlapem na obrovský kopec si podle všeho velmi užila. A to i díky svému společníkovi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Kvitova (@petra.kvitova)

„Nádherná Paříž, speciální jako vždy,“ dodala na závěr tenistka. Francie je jedním z jejích oblíbených míst, a pokud může podobný výlet sdílet s tím, kdo pro ni tolik znamená, není pro ni prakticky nic lepšího. Zamilovaná fotka s Vaňkem dokazuje, že si oba společné výlety užívají.

Kouč i tenistka se na fotografii usmívají a jejich objetí značí, že páru to stále dokonale klape. Z toho jsou nadšení i fanoušci, kteří Petře její lásku přejí, a doufají, že pozitivně ovlivní i její sportovní kariéru. Pod snímkem se proto k její návštěvě Francie vyjadřuje řada sledujících.

Někteří nemají ani tušení

Řada zahraničních fanoušků Petru velmi dobře zná, nemají ale ponětí, že je ve vztahu. V některých komentářích se tak objevuje otázka, kdo je muž na fotce s ní. Jiní ale vědí velmi dobře, zvědavcům odpovídají a Petře přejí, aby jí vztah vydržel.

„Milá Petro, stále máš před sebou mnoho tenisových utkání. Stále máš tu svou sílu, tenisový mozek. Jsem si jistý, že s trochou odpočinku se vrátíš opravdu silná. Přeji ti pro další sezónu jenom to nejlepší,“ rozepsal se jeden ze sledujících, který Petře očividně hodně fandí.

Závěrem několik fanoušků podotýká, že už je možná čas začít budovat rodinu. K těmto komentářům se tenistka ani její partner nevyjádřili. Řada lidí by si ale Petru jako maminku vychovávající nového nadějného tenistu dovedla představit.

Zdroj: iDNES, Blesk sport, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články