Petra Janů řekla, proč si v minulosti připadala jako blázen. Promluvila také o velkém snu svého zesnulého manžela

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petra janu
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Petra Janů přiznala, že postupně mění své pravidelné návyky a rozmary. Každý přelom roku totiž trávila na Maledivách. Tentokrát to ale bylo jinak, a to nejen kvůli covidu.

Není to jediná změna. Petra si přestala dávat předsevzetí, která stejně nikdy nedodržovala, a soustředí se hlavně na letošní plány. Nemá ani smysl koukat moc do budoucna, protože nikdo neví, co bude. Skoro sedmdesátiletá Petra přišla na to, jak si život užívat.

Zpěvačka oslaví padesát let na pódiu

Předsevzetí si dávala každý rok, letos přišla změna. „Vždycky jsem je ale první týden porušila, podváděla jsem sama sebe, a to jsem si připadala jako blázen,“ přiznala zpěvačka, která přelom roku trávila na své chalupě. Tu má kousek od rakouských hranic, avšak ona sama nelyžuje.

O nudě ale nemůže být řeč. „Mám ji na rakouských hranicích, 600 metrů nad mořem, takže sněhu je tady dost. Ale nelyžuju, chodíme jen s pejskem po lese na procházky. Ale hlavně je u mě jedna návštěva za druhou, takže se opravdu nenudím,“ má radost Janů, kterou vyzpovídal server ahaonline.cz.

Po delší době je tu totiž bílá zima, kterou si zpěvačka pochvaluje. „Touhle dobou jsem jezdívala na Maledivy, ale v téhle době na to nemám ani chuť,“ řekla Petra a zároveň dodala, že se tam nevydala i kvůli pandemii koronaviru. Na letošní rok se musí zpěvačka pečlivě připravit.

Čekají ji totiž oslavy, protože oslaví padesát let na scéně. Pro mnoho lidí je to nepředstavitelné, sama Petra přiznává, že tomu nemůže uvěřit. „Když mi bylo dvacet a začínala jsem, tak jsem si ani ve snu nepředstavovala, že by to mohlo tak dlouho vydržet.“

Svému manželovi na památku dokončila stavbu rybníka

„Všechny sny, které jsem jako mladá holka měla, se mi splnily, a dokonce i přeplnily. Takže já mám jenom jedno přání, aby všichni včetně mě byli zdraví, abychom už konečně mohli normálně žít,“ uzavřela Petra.

V září uplynulo již deset let od smrti jejího manžela Michala Zelenky. Petra na něj vzpomínala nejen prostřednictvím sociálních sítí, ale také u své chalupy nechala dodělat rybník, který začal budovat právě její muž. Podle Petry byl rybník jeho velkým snem, který se rozhodla mu splnit.

„Rybník byl v podstatě původně jeho snem, já jsem ho za něj jen dokončila. Doufám, že mě tam shora Míša pozoruje a má radost, že se to podařilo,“ vysvětlila zpěvačka pro super.cz. Rybník měl dokonce vlastní křest, na který Janů pozvala nejen kapelu Amsterdam, ale také osoby, které pomohly s realizací rybníka.

Zdroj: ahaonline.cz, super.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články