Petra Janů má tvář jako po zápase MMA. Se svým psem Bobíkem měla nehodu

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
petra janu
Zdroj: Nextfoto

Jako každý den vyrazila Petra na procházku se svým pejskem Bobíkem, ale netušila, že jí to změní život na minimálně příštích pár dnů. Co se jí stalo, nám oznámila na svém facebookovém profilu.

Petra Janů byla jenom venčit psa, i to někdy může skončit špatně.

Ublížení na zdraví, na vině Bobík

„Víte, co je to ‚silniční lišej‘? Já už jo. Jsem to ale šikula. Bobík se mi při venčení zamotal pod nohy. No, nechytila jsem zajíce, jak se vypráví, ale zato vím, jak tvrdá je silnice,“ svěřila se s dávkou humoru i v tak nepříjemné situaci zpěvačka.

„Viděla jsem celý zástup svatých i s hvězdičkami. Naštěstí bez zlomenin, vyraženin atd… Anděl strážný hlídal dokonale, ale má tvář je jak po zápase MMA! Nebojte, jsem jinak v pořádku,“ dodala ještě.

Zrušení víkendových akcí

Nadcházející události, kterých se měla účastnit, musela bohužel Petra z logických důvodů zrušit. „Přátelé, je mi to velmi líto, ale jsem nucena všechny své aktivity na pátek a víkend zrušit. Moc mě to mrzí. Teď bych asi tak leda vyhrála casting na hororový film. Mám vás ráda a dávejte na sebe pozor! Do Lucerny to budu zase já! Slibuju!“

Jak můžete vyčíst z jejích slov, humor jí nechybí ani v tak prekérních chvilkách. Bobíka snad za jeho nevhodné chování utratit nenechá. Hlavně že při svém nechtěném útoku nezasáhl Petřiny hlasivky, a zpěvačka nám tak bude moct po zahojení obličeje opět zazpívat.

Aféra s metacrillem

Není to poprvé, co měla Petra problém s obličejem a nemohla se ukázat na veřejnosti. Ironií je, že tomu není tak dlouho, kdy přiznala, proč vlastně v roce 2018 nabral její obličej na nějakou dobu nechtěných změn.

Na vině byl metacrill, látka, která se aplikuje pod kůži pro zamezení vrásek. Petra ale měla nečekanou alergickou reakci, která způsobila, že místo mladistvého vzhledu působila záhy opuchlým dojmem.

Dlouho zapírala, že k něčemu takovému došlo. Tvrdila, že v obličeji přibrala kvůli nedostatku cvičení. Tomu by ale věřil jenom naprostý blázen. Za pomocí specialistů se postupem času naštěstí podařilo metacrillovou krizi zvrátit.

Zdroje: Facebook, Express

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články