Petra Hřebíčková se ukázala jako zrzka. Změnu fanoušci kvitují

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petra hrebickova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Petra Hřebíčková se nedávno proměnila z blondýnky na zrzku. Udělala tak kvůli herecké roli v seriálu Pozadí událostí. Tento pořad můžete vidět na České televizi.


Sledujícím na instagramu Hřebíčková ukázala, jak probíhala její proměna, a dočkala se pouze pozitivních reakcí. Sluší jí to totiž i jako zrzce – ať už má vlasy rovné jako hřebíky, nebo nakulmované.

„Vzpomínka na natáčení Pozadí událostí. Něco málo z příprav. Byla a je to radost. Výsledek je parádní. Dnes na ČT 20:10 odstartuje první ze čtyř dílů,“ uvedla v neděli Hřebíčková na sociální síti. Sama je nadšená z celého díla.

Uvedla například, že některé dialogy vznikaly spontánně. Jan Hřebejk je prý hodně tvůrčí a i sami herci přicházeli s nápady, jak celé dílo vylepšit. Natáčení bylo plné humoru a všichni si ho užili.

Natáčení bylo náročné, ale humor to zachránil

Herečka před rokem porodila své třetí dítě, dceru Mariannku, a od té doby se věnuje především rodině. Na dobré projekty ale kývne, Pozadí událostí je tedy jedním z nich.

Hřebíčková v něm představuje Soňu Kostkovou. Tuto postavu přiblížila v rozhovoru pro Deník.

„Moje postava je sympatická intelektuálka se smyslem pro humor. Rozumím jejímu otálení. Nerozhoduje jen za sebe. Je matkou dvou dětí a nechce rozbít rodinu, která nefunguje,“ říká o své roli sympatická zrzka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Hřebíčková (@petra.hrebickova)

Soňa, kterou Hřebíčková hraje, se snaží prosadit jako autorka erotického románu, jejíž muž má za sebou několik avantýr.

Hřebíčková se v souvislosti s tím svěřila, jakou literaturu čte teď nejčastěji. „Je pravda, že v poslední době spíš sáhnu po literatuře vzdělávací nebo seberozvojové. Pokud si už konečně udělám čas na beletrii, vyhledávám spíše téma psychologické a vztahové,“ řekla.

„Bylo to pro mě chvílemi náročnější natáčení, ale převládal humor Honzy Hřebejka, který mám strašně ráda, a obdivuji jeho kreativitu. Ve spojení třeba s Jirkou Havelkou to byla nejvražednější kombinace,“ přiznala herečka, která se na konečný výsledek mohla podívat společně s diváky už v neděli večer, kdy běžel v televizi první díl.

Zdroj: Deník, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články