Petra Černocká bydlí v rodinném domku se zahrádkou. Čas tráví ráda v obýváku obklopená uměleckými díly

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petra cernocka
Zdroj: Profimedia

Petra Černocká se během svého života stěhovala několikrát. Naposledy to bylo do malého domku v pražských Strašnicích. Tam je nyní herečka šťastná a doufá, že je to už natrvalo. Pro Lifee se pochlubila, jak v současné době žije.

Kromě zpěvu a herectví miluje Petra také malování a sbírání obrazů. Není se čemu divit, že většinu svého času tráví v obývacím pokoji obklopená uměleckými díly. Kromě toho je dominantou v tomto pokoji také piano. Na svém bydlení ale Černocká miluje daleko víc než jen tuto místnost.

Spokojená už několik let

Už v roce 2020 napsal server Extra, že si Petra užívá bydlení právě v domku ve Strašnicích. Zmínil také, že předtím bydlela hned na několika místech a trvalo, než se se svým manželem a pejskem usadili v rodinném domě.

Čtvrť, ve které herečka žije, je plná zeleně, k samotnému domku také náleží malá zahrádka, kterou má vybavenou zahradním nábytkem a tráví na ní ráda podstatnou část svého času, kdykoli je venku hezky.

Dům bylo třeba postupně zrekonstruovat. V přízemí se nyní nachází kuchyň, obývací pokoj, v prvním patře ložnice, koupelna s toaletou a pracovna.

„Nahoru v podstatě chodíme jen spát. Všechno potřebné jsme nanosili dolů. Přemýšlíme, že tam přesuneme i postele. Stárneme, je třeba uvažovat prakticky,“ prozradila herečka už před rokem.

Sbírka obrazů

Ve svém bydlení je Petra spokojená. Domeček je moderně zařízený, zároveň se ale nejedná o žádné zbytečně luxusní sídlo, ale spíše o obyčejný styl, ze kterého jednoduše dýchá teplo domova.

A to právě i díky všem obrazům, které zde Petra má. „Některé maloval můj děda, jiné jsem našla na půdě na chalupě, maloval i můj tatínek,“ svěřila se pro Lifee.

Herečka prozradila, že maluje i ona sama. V minulosti dokonce vytvořila obraz, se kterým se dlouho nechtěla světu pochlubit, nakonec se ale rozhodla dílo odtajnit. „Opravdu jsem ho tajila, a nakonec jsem ho ukázala Markovi Brodskému,“ uvedla s tím, že obraz je nyní pověšen v obývacím pokoji.

Zdroj: Lifee, Extra, CNN Prima NEWS, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články