Petr Švancara potvrdil, že Pítr s Andreou nic neměl. Na ostrově prý nejsou na intimnosti myšlenky

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Petr Svancara
Zdroj: Anna Vavríková / MAFRA / Profimedia

Petr Havránek alias Pítr připravil své přítelkyni Gabriele Gášpárové několik náročných týdnů kvůli své účasti v reality show Survivor a možné nevěře s jednou ze soutěžících. Vypadnuvší Petr Švancara však nyní přinesl do celé aférky jiný pohled, který se Gábině bude jistě líbit více než obraz vytvořený štábem.

Jednou z účastnic Survivoru totiž je i Pítrova bývalá partnerka Andrea Bezděková a jejich vztah s Pítrem je více než blízký.

Více než kamarádi?

„S Pítrem k sobě mají hodně blízko, všímáme si toho úplně všichni. Někteří se i diví, protože má doma přítelkyni, někteří z nás to moc nechápou. Samozřejmě to není naše věc, takže to neřešíme,“ přilila ještě olej do ohně Pavlína z kmene Hrdinů.

Gábina navíc musela v dalších a dalších epizodách sledovat, jak se Pítr má k Andree čím dál tím více. Není tedy divu, že to nevydržela a odjela raději na luxusní dovolenou.

Vzkaz nepřicházel

Pítr pak netrpělivě čekal na vzkaz z domova, kdy očekával Gábinu, ale místo toho slyšel svého bratra. Byl z toho zmatený a neskrýval své rozpaky.

Dokonce se pak zpětně bratrovi do kamer omlouval, že je samozřejmě rád, že se mu ozval. Ale prostě čekal jiný hlas.

„Já tady celou dobu čekám na jeden jedinej vzkaz, a to od mojí Gabči. Už jsem tak strašně doufal, že to bude ona a její hlas, byl jsem na to fixovanej. V tu chvíli, jak promluvil brácha a já ho vlastně ani nepoznal, tak mi to bylo úplně jedno a myslel jsem si, že to je vzkaz pro někoho jiného,“ přiznal Pítr.

Nakonec se však Pítr dočkal a Gábina mu vzkaz poslala, a dokonce s vyznáním lásky.

„Čau miláčku, doufám, že si to tam aspoň v rámci možností užíváš. Jsi strašně šikovný, takže nepolevuj a vydrž to do konce, i když už nám tady všem strašně chybíš. Mně samozřejmě hrozně chybíš, myslím na tebe a miluju tě,“ zněl vymodlený vzkaz od Gábiny.

Na sex nejsou myšlenky

I přesto ale Gábina musí mít určité pochybnosti. Zvláště poté, co někteří soutěžící tvrdili, že Pítr a Andrea občas odcházejí do džungle a nikdo o nich nic neví.

Nyní ji však mohla uklidnit slova bývalého profesionálního fotbalisty Petra Švancary, který po vypadnutí v rozhovoru pro Brněnský deník uvedl na pravou míru, jak je to se sexem na ostrově.

„Nejenže tam není sex, ale ani to není téma, žádné koukání po holkách, jak se převlékaly nebo koupaly, není chuť na nic. Vlastně mě mrzí, že jsou Pítr s Andrejkou pod tlakem, vím, že nic nebylo, že se jen něco vytváří proti nim tady a je mi jich líto. Nemáš ani kartáček na zuby, jsi zarostlý, nechuťák, to stejné holky,“ řekl Petr.

Gábina si tedy může oddychnout, protože očividně štáb Survivoru využívá sílu střihu a sestřihává záběry tak, aby show vyvolávala pocit, že je jí Pítr nevěrný.

Zdroj: Blesk, Deník, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články