Petr Pavel dostal od Pavla Lišky stoličku se záchodovým prkénkem. Na dosed je velmi příjemné, prozradil

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Petr Pavel
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Z účasti Petra Pavla v show 7 pádů Honzy Dědka byli lidé nadšení. Nastupující prezident přijal pozvání do pořadu a promluvil s moderátorem o tom, proč nechtěl být původně na známkách, nebo o tom, jak poslouchá svou manželku. Herec Pavel Liška pak jeho vystoupení ocenil originálním dárkem, se kterým se Pavel pochlubil na svém instagramu.


Petr Pavel se po celou dobu pořadu snažil být vtipný, čímž si velkou část diváků získal na svou stranu. A v humoru se rozhodl pokračovat i na své sociální síti, kde lidem ukázal, čím ho Liška obdaroval.

Nově zvolený prezident dostal speciální záchodové prkénko, které si prý může vzít na výlet do přírody, aby si na toaletu došel pohodlně třeba i v lese. Pavel ho s díky ocenil a sledujícím prozradil, že je prkénko na dosed opravdu velmi příjemné.

Dárek si nemůže vynachválit

„Během natáčení 7 pádů Honzy Dědka jsem dostal velice originální dárek od herce a motorkáře Pavla Lišky. Užitečné na dlouhé cesty do divočiny, příjemné na dosed. Moc děkuji, Pavle, udělal jste mi radost,“ napsal nastupující prezident k fotce, na které sedí na nízké stoličce se záchodovým prkénkem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Pavel (@prezident_pavel)

Svým humorem fanoušky pobavil, Pavel Liška ale na odpověď nečekal dlouho a smích ve sledujících svým komentářem podpořil ještě víc.

„Ať Hajzlišák dělá radost! Já bez něj nedám ani ránu! Třeba si spolu někdy vyjedeme. A když to na nás na oba zrovna přijde, najdeme krásné místečko, s hezkým výhledem, rozložíme, sedneme… A hezky spolu pokecáme a pokakáme, pane prezidente,“ vzkázal Pavlovi.

V pořadu byl prý skvělý

V komentářích pod příspěvkem lidé oceňují především to, že Petr Pavel vůbec přijal pozvání do pořadu a několik minut diváky bavil rozhovorem s Honzou Dědkem.

„Přemýšlela jsem o tom, který z minulých prezidentů by přišel do pořadu Honzy Dědka. A myslím, že jen Václav Havel. Děkujeme, že jste se zúčastnil,“ napsala Pavlovi paní Eva.

„Dobrá vychytávka. Jinak moc příjemný díl. Jste vtipný, skromný a moc se mi líbí, že dáte na názor manželky,“ doplňuje ji uživatelka Petra.

Ta naráží na to, že se Petr Pavel v pořadu přiznal, že na poštovních známkách původně nechtěl svůj obličej kvůli názoru své ženy.

Mimo jiné pak také s nadsázkou prozradil, že mu manželka kontroluje příchozí SMSky. Očividně i to byl způsob, jak si získat lidi na svou stranu.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Stream

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články