Petr Pavel bude se svou ženou měnit v Lumbeho vile nábytek i malovat. Tmavé stěny tam působí depresivně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Petr Pavel
Zdroj: Profimedia

Prezident Petr Pavel se v současné době zabydluje ve svém novém sídle. Ačkoli víkendy chce nadále trávit v obci Černouček, kde mají s manželkou dům, kvůli pracovním povinnostem nově říká domov také Lumbeho vile. Ta ale musí projít velkými úpravami. Jeho ženě se totiž zdá interiér příliš depresivní.

Bydlení přímo na Hradě prezident odmítl s tím, že je to skoro jako zámecký apartmán, což si nedovede představit. Nově se tak zabydluje ve vile, jejíž okolí ho uchvátilo. Problém je ale s tím, jak vypadá budova uvnitř.

Pavlovi se líbí okolí vily

„Dům je krásný. Je na krásném místě, je tam klid, je to samozřejmě z hlediska bezpečnosti úplně optimálně zajištěno,“ říká v podcastu Podhradí prezident.

Uvnitř je prý ale černý lesklý nábytek a tmavě vymalované stěny působí depresivně.

„Možná se tam Ivana Zemanová cítila dobře, ale moje žena se tam teda moc dobře necítí. A já samozřejmě se cítím dobře tam, kde se ona cítí dobře,“ vysvětlil Petr Pavel.

Nábytek z vily tak prý rodina využije jinde, použije v místnostech nějaký světlejší. Také bude následovat vymalování, aby podle Pavlových slov působily pokoje veseleji.

„Bude to potom krásné místo, z pracovního hlediska si nemám na co stěžovat. Ale pokud to půjde, víkendy samozřejmě chceme dál trávit ve svém, protože nechceme přetrhat veškeré vazby k dosavadnímu životu,“ vysvětlil.

Chlapská zašívárna

„U mě zabodovala půda, kde si dovedu představit ideální man cave neboli chlapskou zašívárnu,“ napsal po první prohlídce vily prezident na své sociální síti.

Je tak jasné, že některá místa si už na vile oblíbil. Nakonec se mu v ní určitě bude líbit.

O tom, zda bude za 5 let znovu kandidovat, prozatím Pavel podle CNN Prima NEWS nemá jasno. Uvidí se podle situace, zda bude vilu tedy obývat i poté, nebo zda se vrátí ke svému starému životu a přestěhuje se opět natrvalo se ženou do domečku.

Zdroj: CNN Prima NEWS, YouTube, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články